Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hintája pár hetes vagy...

Van hintája pár hetes vagy hónapos babátoknak? Szereti? Kihasználjátok? És milyen A hinta?

Figyelt kérdés
4 hetes a lányom, és most készülök venni neki, szerintem csípné... nektek mi a véleményetek?
2009. okt. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk adamo hintánk van.orákat hiontázik és alszik benne.szerintem vegyél
2009. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is most abban alszik a 3 hónapos babucim.

Abban érzi magát a legjobban. Egyszerűen imádja. Van két lelógó műanyag figura két oldalt.Na azoknak imád magyarázni,meg vigyorogni rájuk... :)

A neve: Fisher-Price Deluxe Take-Along Swing

Megpróbáltam rákeresni a google-on,de csak a web-es keresésben adta ki... :( De szerintem nézd meg. Ha beírod a keresőbe,akkor kiad egy csomó helyet,ahol megnézheted,de van egy kép,és egy videó is,amit az első oldalon találsz róla.

Mi használtan kaptuk a keresztanyujától. Ő a vaterán vette.


További jó babázást neked!

2009. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan hintát vegyél amiben feküdni tud.

Nekünk is volt 3 hós korától használtuk, nagyon szerette.

2009. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy autós hordozót, de már volt egy. Ebben szinte fekszik a pici, ezt alakította át a férjem hintának. Imád benne lenni! :)


4 hós baba anyukája

2009. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Adamo hintánk van.Kb 2 hete kezdi megszeretni,eddig sírt amikor benne volt.Én nem állítottam teljesen vízszintesre mert ha nem lát ki akkor sír.

Most is éppen benne alszik már egy órája!

12 hetes

2009. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van 4 hónapos korától és nagyon szereti [link]
2009. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!