Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihasználjátok a babátoknak a...

Kihasználjátok a babátoknak a babakötvényt?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon jó dolognak tartom és sajnos azt tapasztalom hogy sokan nem is élnek ezzel a lehetőséggel. Miért?
2009. márc. 25. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi kihasználtuk! Ugy csináljuk hogy a családibol még utalunk rá 10ezret mert 1 évbem mi csak 120ezret rakhatunk rá! Amig bírjuk a családi úgyis az ővé,majd jól jön neki nagy korába,nem sok pénz lesz de talán el tud belőle indulni! Én nem tartom rossznak!
2009. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
pl. mert nem lehet 18 évig hozzányúlni. És mi van ha hamarabb kell a pénz?
2009. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem nekem milyen jó volt amikor 18 évesen kivehettem a takarék betétemet amit anyuék gyüjtögettek nekem minden hónapba nem volt sok de arra elég hogy neki induljak a nagy betűs életnek,ezért gondolom hogy nem rossz ötlet a kötvény!első voltam
2009. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jövő héten intézzük. Még csak most jöttek meg a papírok, a babám 3 hónapos.
2009. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én babám lassan 8 hónapos, és semmilyen papír nem jött! Ezt nem automatikusan küldik, vagy kérni kell? Én is élnék vele!
2009. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: érdeklődjetek a MÁK-nál!

Mi örülünk neki, hogy van ilyen lehetőség (amit ad az állam mindent ki kell használni, úgyis többet vesz el).

Magam is nyitottam volna. Én minden hónapban 3eFTot utalok rá, nem sok, de jelenleg ennyit tudunk nélkülözni, ha többet tudok, többet fogok. A semminél így is több!

Szerintem butaság nem élni vele.

2009. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minket a kórházból értesítettek erről, és küldtek levelet amit válaszborítékban, és fénymásolatokkal vissza kell küldeni a hölgynek. Akinek nem küldtek ez ügyben papírt és élne a babakötvény lehetőséggel, annak megadom az ügyintéző hölgy telefonszámát: 06-30-312-3884 Tanácsot szerintem biztos tud adni, hogy mit hol kell intézni. Sőt lehet, hogy a Start számla nyitásához is küld papírokat, mint nekem.
2009. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zalavári Juditnak hívják az ügyintézőt. Az előző voltam.
2009. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Én egy picit félek tőle! Elég érett lesz 18 éves korában ahhoz, hogy ne költse el mindenféle "hülyeségre"? Hiába nevelem jól, bármi megtörténhet. Baráti társaságban volt erre példa. Inkább gyűjtöm Neki külön számlán és ha úgy látom, hogy elég érett a nagybetűs ÉLETHEZ, akkor megkapja. Lehet, hogy csak 25 éves korában nő be a feje lágya!
2009. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nakünk is van. A kisfiam dédije ragaszkodik hozzá, hogy amíg ő él, minden hónapban tesz be rá neki 10 e Ft-ot, mondván, hogy ő már úgysem éli meg azt kort, amikor a fiam 18 lesz, de hagy neki valamit, ami emlékezteti rá.Amúgy a dédi 74 éves.
2009. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!