Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihasználjátok a babátoknak a...

Kihasználjátok a babátoknak a babakötvényt?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon jó dolognak tartom és sajnos azt tapasztalom hogy sokan nem is élnek ezzel a lehetőséggel. Miért?
2009. márc. 25. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a papír hiányzik,hogy igazolás arról,hogy ki kapja a csal.pótlékot.Nem igazán szeretnék ezért a papírért újból sorba állni(kb.38-an voltak előttem).Hogy lehetne más módon hozzájutni,mert csak így tudnák megcsinálni a babakötvényt?Köszi.
2009. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: a családi pótlékról az igazolást a MÁK-nál tudok kérni, akár telefonon is.
2009. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekűnk sincs igazolás a családiról, eddig azért nem tudtuk igényelni . Amúgy telefonon nem lehet igényelni csak levélben. Én is telefonáltam és mondták levelet kell irni.

IRTAM IS KB 2 HETE FEL IS ADTAM ELSŐBBSÉGGEL EDDIG MÉG NEM JŐTT SEMMI.REMÉLEM HAMAROSAN MEGJŐN .

2009. márc. 26. 14:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig, én felhívtam a MÁK-ot, hogy külön kell-e igényelni vagy automatikusan megküldik az igazolást és azt mondta a hölgy, hogy telefonba is fel tudja venni az igényt. Egy hét múlva kb. meg is hozta a postás.
2009. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!