Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formában készíted el a...

Milyen formában készíted el a friss brokkolit 1 éves babádnak?

Figyelt kérdés
Gondoltam esetleg krumplival és egy pici sajtkrémmel, mert magában nem biztos, hogy megeszi, de minden egyéb ötletet szívesen fogadok.
2009. okt. 27. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel én fogyókúrázom, gyakran eszem főtt brokkolit. Az én fiam magában is megeszi de csak akkor ha látja, hogy én is eszem. Egyébként tetszik az ötleted, ki fogom próbálni. ;-)
2009. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap épp brokkoli volt az ebéd. Krumpli volt mellé és hal. Általában a brokkoli-krumplit, csirkemellel szoktam, de volt már, hogy sajtot reszeltem hozzá. Mindenhogy imádja a kisfiam!
2009. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megpróbáltam és totális csőd...

nem ízlik neki se naturban, sem sajttal. ez az első kaja amit főzök neki és nem eszi meg. Majd pár nap múlva újra próbáljuk.

2009. okt. 27. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajtos besamel mártást készítettem, abba kevertem bele a megfőtt brokkolit, és megszórtam egy pici fokhagymaporral (imádja a hagymaféléket) és kicsit megsóztam, hogy nekem is kellemes íze legyen. Volt egy kis rizses hús, azzal dúsítottam fel neki ezt, másnap pedig kenyérbelet aprítottam bele. Mindkettőt nagy étvággyal eszegette.
2009. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!