Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak adhatok...

7 hónapos babámnak adhatok Danone joghurtot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a könnyű és finom joghurtokat adtam neki, először simát, csak az annyira nem tetszett neki még gyümölccsel sem, azóta a vaníliás van a porondon.
2009. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék neki, mivel tejterméket 1 éves kor előtt nem lehet adni, joghurtot is beleértve, de te tudod.
2009. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet adni tejterméket,csak tejet nem lehet 1 éves koráig.a mi védőnőnk a 9 hónapot szorgalmazta a joghurt és a túrót illetően,kérdezz rá a tieteknél.
2009. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én védönöm is azt mondta várjunk 8-9 hónapos koráig a tejtermékekkel.
2009. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én már adtam neki a babylove-s üveges joghurtot, ami 7 hós kórtól adható és abban is van tej!

Anyósom meg azt mondta hogy tejet lehet úgy adni hogy jól felhigítani és forralni!

Ez a tejes dolog is olyan hülyeség szerintem, mint az hogy a babylove-s tápszer eddig 4 hós kórtól volt adható a 2-es, most meg már csak 6 hónapos kórtól lehet adni!

Régen a csecsemők tehéntejen vagy kecsketejen nőttek fel!

MAJD én sem a bolti tejet fogom neki adni, ami nem is tej, hanem friss tehéntejet persze hígítva és forralva!

Jó persze ki hogy látja!

2009. okt. 27. 08:30
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Régen 10 babából 6 érte meg kb a felnőttkort... Ne fogjunk már mindent a "Régen"-re. Az orvostudomány is fejlődik, ahogy minden más, gondolom te sem kézzel mosod a ruháidat, pedig régen úgy csinálták és túlélték... Nem kell persze mindent szó szerint betartani, de szerintem az 1 évet kivárni a tejjel, nem olyan nagy idő...
2009. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha van kialakult véleményed, akkor miért itt kérdezősködsz?

Én azt írom le ahogy én csináltam: Születésétől tápszeres volt a babám, de eszembe sem jutott volna 4 hós kortól Babylove tápszert adni ( nem ezen akartam spórolni, majd kb 10 hós korában 1x 2x kipróbáltuk, de egy 4 hós babának én inkább minőségi tápszert adtam: Humanat)Majd 9 hónaposan elkezdtük a babajoghurtokat, (amiben finomított tehéntej van, úgy mint a tápszerben, ezért adható már korábban). Aztán 10 hónaposan a sajtot, joghurtot, túrót. Ezekkel semmi baj nem volt. Viszont a tehéntejet előbb forralva, hígítva 2 évesen próbáltuk és ment tőle a hasa. Most 2,5 évesen már nincs ilyen probléma, issza simán, hígítatlanul. Csak ha még mellé sok sajtot vagy más tejterméket iszik, akkor jönnek ki rajta kiütések.

Szóval te sem tudhatod még, hogy a te gyerekednél hogy lesz.

2009. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én sem azért adom neki,mert olcsó,hanem azért mert a páromnak az unokatestvére már kint él németországba és ott is szült gyereket és mondta hogy ő is ezt adta neki mert nagyon jó tápszer!

A német cuccok nagyon jók sokkal jobbak mint a magyar!

Elötte én milupát adtam, csak 6 hós korától kapja a babylove-sat!

2009. okt. 27. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:
miből gondolom,hogy a tejérzékenység is olyan hülye dolog?szerintem nem.Nekem az első fiam tejérzékeny volt,nem volt könnyű és egyszerű vele,hála kinőtte magától,de még mi felnőttek se bírjuk a tejet.én legalábbis nagyon felpuffadok tőle.De ha hülyeségnek gondolod,szíved joga.Csak azt nem értem,ha hallgatsz anyósodra,meg a sógornődre,akkor miért minket kérdezel?
2009. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kiváncsi voltam a véleményetekre!

Meg persze én sem 7 hósan fogok neki tejet adni, hanem majd olyan 11 hós korában!

De joghurtot szerintem 1 hó múlva!

2009. okt. 27. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!