Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhákat érdemes venni...

Milyen ruhákat érdemes venni egy nyári babának? Augusztus közepére vagyok kiírva.

Figyelt kérdés

eléggé tanácstalan vagyok a témában. első baba lesz. megköszönném a segítséget!

a ruhákon kívül mik azok a dolgok, amiket feltétlenül be kell szerezni? köszi.


2008. jún. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Bady-t mindenképp szerintem legalább 6-8 darabot.

Vékonyka rugdalózót 3-4 darabot.

Vékony pamut sapkát 3-4 darabot.

Textil pelenkát 10 darabot.

Kis inget vagy pulcsit a rugi alá hűvösebb napokra.

1 vékony plédet

5 pár zokni

+ cumis üveg , játszó cumi, kozmetikai dolgok, eldobható pelenka,lázmérő.

2008. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első komment írója vagyok . Most ennyi jutott eszembe de ha van valami kérdésed szívesen válaszolok.
2008. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. jún. 29. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát ez egy pár hétre elég de azért én már felkészülnék a hűvösebb időkre is,mert csak az őszbe megyen át az évszak..a babák hőháztartása meg nem a legjobb.Sztem vegyél hosszú újjú cuccokat is,meg zoknit vagy tutyit inkább,legyen egy melegebb pléd is-ha kiviszitek majd,amúgy rugi,sapi ,pelusok-textil,eldobható vagy mosható,kiskabátka vagy pólya-talán ez utóbbi jobb-ami még sztem kell,kiskád-kifogó 2db vagy kapucnis törülköző,cumisűveg 2db-egy vizes-teás,és egy tejes,én vettem mellszívót ne akkor kelljen rohangálni érte ha gond van,meg persze ált hétvégén van a gond ,én pesztonkát vettem amihez orrszvó is van.Vízhőmérő-nekem ajánlották,mert igaz meg lehet könyökkel is nézni de azt mondták mindenkinek más egy kicsit a hőérzése ami nekem jó az a férjemnek forró pl..szval érdemes,nem egy nagy összeg,Sterilizáló vagy egy új lábas a sterilizáláshoz,ágynemű a babának-kiságy,pelenkázó ha akarsz,én ha nem lett volna meg a kiságyam akkor em vettem volna így va..pelenkázó lap,én vettem kishajkefét,rágókát,csörgőt,játékokat-de ezeket te is csinálhatsz kendőkkel kabalákkal..,a babák szeretik a szines dolgokat,pelenkának vödör,szennyestartó mert érdemes külön mosni a kicsi cuccait.Kiskanál,kispohár-vitaminokhoz+én pl.poharaztatni fogom megtanítani az elejétől,nem cumisüvegezni...ha lehet,babhordozó mindenképp főleg ha kocsival jártok-csak ebben lehet szállítani,én vettem hordozó kendőt abban lehet újszülött kortól is-kenguruban nem,babkocsi,mi vettünk légzésfigyelőt de ezt mindenki magának döntse el ,hogy akar e..matrac a kiságyba,lepedő,lázmérő az nagyon fontos,elkérni a gyerekorvostól a recepteket amiket majd születése után válltassz ki,én vettem kamilla teát fürdetni,de ezt sem muszáj,popsitörlő,kisolló ami csak az övé,hhát nagy vonalakban ennyi jutott eszembe,ebből mazsolázgass neked mi a fontos.nálunk első baba mi mindent megvettünk neki sztem ami kell,de sokan nem költenek ennyit rá.Én úgy vagyok vele,ezek az ő dolgai lesznek ő egy külön kis emberke legyenek saját tárgyai.jah én még vettem aventes dobozkákat tejhez-később pürékhez lefagyasztani,de mint utóbb megtudtam a gyógyszertárban is lehet venni valami 25ft körül,per db ja csvaros műanyag dobozkákat -olyan mint a vizeletes és állítólag ez is nagyon jó.A többi extra csak rajtad múlik mit számsz még rá.38hetes kismama
2008. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!