Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdhetem krumplival a hozzata...

Kezdhetem krumplival a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
6hos , csak anyatejes
2009. okt. 26. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel kezdheted, de akkor hígítsd anyatejjel, mert különben túl fujtós lesz.
2009. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, nyugodtan

sokan almával kezdik - ahogy én is, viszont a fiam egyáltalán nem ette meg, már teljesen elkeseredtem - aztán főztem krumplit, azt pedig boldogan nyammogta :)

2009. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a krumpli nem a legjobb választás, mert elég ízetlen. Ha mindenképpen zöldséggel szeretnéd, inkább a sárgarépa, mert az édes és a babák az édeskés ízeket jobban szeretik ( az anyatej is édeskés). Általában egyébként inkább gyümölccsel szokták kezdeni, mert annak a levét nyersen is lehet adni és a lé nem terheli meg a pici pocakját, kevés benne a rostanyag, így a babák is könnyen megemésztik.
2009. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem ette meg a krumplit hanem csak a sárgarépát. Most 18 hós és imádja a krumplit is minden formájában.
2009. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!