Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiételek ügyében...

Üveges bébiételek ügyében kérdezhetek kettőt?

Figyelt kérdés

1. Miért szereti jobban őket a babám, mint azt amit én készítek?

2. A gyümölcsösöket is lehet melegíteni mikróban?


2009. okt. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

1. mert kiváló az állaguk és mert fogadjunk, Tescos gyümiket veszel! :)

2. Lehet, de minek?

Én azokat szoktam melegíteni, amire rá van írva, pl a sütőtök-alma az melegítős, de alma-őszi az nem.

2009. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én csak a másodikra tudok válaszolni:igen,lehet melegíteni mikróban,legalábbis én szoktam,de csak éppenhogy.

(Egyébként az a gyanúm,hogy azért szereti jobban a babád az üveges ételeket,mert azoknak alig van ízük,míg a saját készítésűt frissen csinálod,zsenge és zamatos. De ez csak egy tipp)

2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Az én unokám mindig azt szerette jobban amit az Anyukája fözöt!
2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más, nehéz megmondani, melyik baba melyiket miért szereti jobban. Van, aki meg sem eszi, csak az anyja főztjét, van aki mindkettőt.

Azért azt be kell látni, hogy az üvegesek sokkal ízesebbek, mint a te főztöd.De ez ne keserítsen el, örülj, hogy eszik, és próbálkozz tovább.

A gyümiket is lehet persze melegíteni mikróban.

2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:00-s vagyok,azt elfelejtettem odaírni,hogy az én babám irtózik a túl intenzív ízektől...ezért gyanakszom a fentiekre amit már leírtam.
2009. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sárgarépapürénél vettem észre, hogy szívesebben ette az üvegest, mint amit én friss srágarépából turmixoltam.
2009. okt. 26. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sárgarépa mindig keserű.

Azért nem szereti.


Néha lehet finom édes répát kifogni.:(

2009. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

1.Vszínű jobban tetszik az állaga, és hogy édes.A legtöbb bébikajába raknak cukrot.

2.Lehet, de én csak akkor szoktam pár mpercre berakni, ha hűtőből veszem elő.

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!