Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam karácsonykor tölti a...

Kisfiam karácsonykor tölti a 8. hónapot. Szerintetek milyen ajándkot vegyünk neki aminek hasznát is venné? Ti mit vesztek a tieiteknek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 és fél hós lesz akkor. Építőkockát, járássegítőt és ruhákat szeretnék neki kérni/venni.
2009. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom, a Fisher-Price tanuló kutyát nagyon szereti, valamint vannak a Fisher-Price golyók amikben figurák vannak nagyon jó játékok sokáig lekötik szereti őket.

Kemény hajtogatós állatos kiskönyv, fél órát elnézegeti hajtogatja.

Bébikomp, mi nagyon szeretjük, ezáltal már áll és megy is!

2009. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy minden gyerek más és más.


Az én 8 hósom most kapott FP Sütifaló kincsesbödönt, de kb. öt percig érdekelte, és azóta sem.

Annyit csinál már csak, hogy fejtetőre állítja a bödönt, hogy a formák kiszóródjanak.

Ennyi.


Kapott mókakockákat is rokonoktól, de semmi.


Őt csak az érdekli most, hogy felfedezze a világot (térkorlátok miatt a lakást), és felállhasson a bútorok segítségével.


Szóval én csak azt tudom mondani, hogy inkább ruhákat vegyél elsősorban, és csak egy játékot, mert nem nagyon értékelik még ennyi idősen a csillivilli, szülő-ámulatba ejtő, és nem utolsó sorban horror árú játékok.


A bébikomp egyébként jó ötlet, ha szeretnél ilyet használni.

Nálunk nincs elég hely, és sok a küszöb, csak fejreállás lenne belőle... :-)

2009. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h segitetek!Igen már nézegettem eggy két játékot és igen csak drágák!Bébikompunk van!DE szerintem elsősoran akkor ruhákat fogom előnyben részesiteni és kap eggy 1-esetéeg 2 játékot!
2009. okt. 27. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én járássegítőt tervezek. 10 hónapos lesz karácsonykor.
2009. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Most látom, hogy nekünk is van ilyen sütifalónk csak én nem tudtam, hogy az az. Most megnéztem a neten. :p

Mi is 8 hósok múltunk és hát igen...leginkább én játszom vele Ő meg nézi vagy nyomkodja az orrát meg üti szegényt. :) Szerintem majd akkor fogja élvezni ha egyedül be tudja majd tenni a formákat a helyére. Az még odébb lesz.

2009. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!