Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan a délelőtti 1,5...

6 hónaposan a délelőtti 1,5 óra és délutáni 1,5 óra alvás nem sok?

Figyelt kérdés
a fürdés előtt is alszik egy felet.
2009. okt. 26. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem sok, ennyit kell is neki aludni. Az én 7,5 hósom is alszik de. másfél du. másfél-két órát.
2009. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1 éves lányom is 2,5-3 órát alszik összesen egy nap. Szerintem nem sok.
2009. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom 17 hónapos egy óra óta alszik. 13 hónapos koráig aludt délelőtt is egy- másfél órát meg délután is.

Abszolut nem sok. Mi is kb így aludtunk ennyi idősen. Addig jó, míg alszik és nem sírdogál alvás helyett.

2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 6hónaposan tért át a napi 3 alvásról 2re, most 8 hónapos és délelőtt és délután is alszik 1,5-2órát. Ha nagyon elfárad akkor még egy felet hozzátesz séta közben. Szerintem se sok amit leírtál, majd ha már sokat mászik és feláll akkor lehet hogy megint hármat fog aludni, vagy meghosszabbítja ezt az időt, mert nagyon elfárad.
2009. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Bárcsak annyit aludt volna az én fiam. Kettőször pontosan 30 percet aludt pici kora óta egy nap.
2009. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!