Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is altat 2-3 órán keresztü...

Más is altat 2-3 órán keresztül este? Jártatok így mint én?

Figyelt kérdés
nem tudom elaltatni a kisfiam. 4 hónapos lesz. se cicin se ringatva. becsukja a szemét, berakom a kiságyba, rögtön felébred. pedig szinte a levegőmet is visszatartom. aztán elringatom, megint beraknám megint kinyitja szemét. és ez megy kb. 3 órán át. van amikor 4 órán át. már mindenféle altatást kipróbáltam, ajánlottak egy könyvet elolvastam aszerint is kipróbáltam, de semmi eredmény. változik ez valaha? vagy: elaltatom, és negyed óra múlva felébred, mert 11 nél hamarabb soha nem alszik el, de türelme sincs ébren lenni, mert nyűgös, de addig mozog míg felébred, mert aludni se akar. ötletet szívesen fogadok, hogy mit próbáljam még ki! köszi előre is.
2009. okt. 26. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, nálunk a kocsi vált be.
2009. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk is ezt csinálta, épp amikor 4 hónapos volt, kb. 2 hétig ez ment, aztán ahogy jött, úgy ment...

Kitarást, tudom hogy nehéz! :(

2009. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes játékot játszotok, mert tényleg játszol vele, bár te ezt nem veszed észre.Ő karban akar aludni, te meg le akarod tenni.Anya mindig azt csinálta tesómmal,mikor picike volt hogy megtette, mikor alvásra került a sor letette,betakarta és kijött a szobából, kész!Ha sírt, vagy hisztizett egy kicsit nem mentünk be megnézni, hogy mi baj van!Megunta vagy piszkálgatta a párnáját,plüssállatot és elaludt.Rájött, hogy nem tud visszahívni minket a szobába ezzel :)Csak szoktatás kérdése az egész.Ha azt szokta meg, hogy ennek így kell lennie, akkor így alszik el, ha azt szoktatod meg vele, hogy elringatod-leteszed-fölébred-elringatod-leteszed-fölébred, akkor ez lesz...
2009. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ringatásra sem alszik el, van amikor ott is sír, ha nagyon fáradt már. nincs ölbe szoktatva, nem is szeret. elalszik de mindenre felriad, még a gyomorkorgásomra is. amit látok rajta, hogy aludni akar, mert nyűgös, de ugyanakkor mintha nem szeretne lemaradni semmiről. addig tornászik míg kinyitja a szemét. aztán a végén épp ahogy sikerül úgy alszik el. napközben meg csak babakocsiban tudom elaltatni a levegőn. a kiságyban nem.
2009. okt. 26. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs az OFFért, de kíváncsi lennék, az utolsó válaszolónak van-e gyereke...


Szerintem úgy sírni hagyni egy gyereket, hogy be sem nézel, mi a baja, eléggé kegyetlen dolog, de biztos ember lett az öcsédből is... :-)

Én nem vagyok rá képes.

Bocs, kérdező!


Én is hasonló cipőben járok, mint Te, csak bonyolódik a helyzet azzal, hogy az én babám már fel is áll.

Kicsit nagyobb már.

És csak azt tudom mondani, hogy minden újabb dilijük elmúlik egyszer, de próbára tesznek minket, az biztos!


Helyre fog állni a rend.

(már, ha előtte nem voltak ilyen gondok)

Nincs valami új "tudománya"?

Pl: forgás, vagy ilyesmi?

Nálunk akkor volt ilyen, amit írsz.

Pár hét, és helyre állt a rend.

Csak tarts ki!

2009. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!