Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a babám,6200 gramm....

5 hós a babám,6200 gramm. Mennyit kell ennie?

Figyelt kérdés
Most kicsit össze vagyok zavarodva. Nagyon szép kis napirendünk volt, most jött az óraállítás, szerintem valami fejlődési ugrás is lehet , mert eddig napi 4*180 tápikat evett, + egy kis gyümölcs, főzelék kóstolgatás. Az éjszakákat végigaludta, most meg hajnalban kel, 5 körül, és gyakrabban "kér" enni is.
2009. okt. 26. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól eszik a babád, nálunk is kb. így van. Ez az időeltolódás nálunk is gondot okoz, még át kell állni, ne aggódj te se.
2009. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyanennyi idős és ugyanennyit eszik:) Szerintem is elég, amit megeszik. Ne aggódj:)
2009. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kiszámolhatod:

A testsúlyát kilógrammban megszorzod 150-nel (ez az egész napi adag), majd ezt az értéket elosztod az étkezések számával. Az így kapott érték számít ideálisnak, de minden baba más. Ha éhes úgyis jelzi.

2009. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!