Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérvétel 7,5 hós bébivel....

Vérvétel 7,5 hós bébivel. Éhgyomorra? (bébitől vennének vért)

Figyelt kérdés

A házidoki kiirt vervetelre, a heim palba kell mennunk az ulloi utra (azon belul fogalmam sincs :(). Eszembe jutott, hogy vajon ehgyomorra kell mennunk vagy nem?

és ha igen, hogy lennek kepes ehenhagyni. hogy kell vinni a bebit? (es ha voltal mar a heim palban vervetelen babaval: hova?)


2009. okt. 26. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vervetelre ehgyomorral kell a babat vinni. Koran reggel menj, igy nem kell soakig eheznie.
2009. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a kórházat és kérdezd meg. Mi voltunk 6 hetesen sárgaság miatt, délután 3kor vették le a vért, nem kellett éhgyomor és voltunk 11 hónaposan, vashiány miatt, ott sem kellett éhgyomor. Kérdezdd meg! Lehet, hogy 4 órával előtte nem ehet már semmit.
2009. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Biztos, hogy a heim pálba kell menni? nem a sotéra? gyermekklinika mindegyik.
2009. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem most 16 hónapos. Kb. olyan idős volt mint a tied vittem vérvételre, majd egy évesen. Mind a kétszer megkérdeztem, hogy ehet-e vérvétel előtt és azt válaszolták, hogy igen. Mi vérszegénység miatt mentünk vérvételre.
2009. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a kórház web lapja. szerintem ide küldtek benneteket. www.sote.hu/intezetek/betegellatas/?inst_id=37&page_id=8
2009. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyit kibír a bébí, nem kell mindent így felfújni. Amúgyis mindenki azt írja, hogy ehetett előtte...
2009. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, az ulloi utat mondtak, a gyerekorvosnal rakerdeztem, hogy odamegyunk es majd ott kuldenek, csak a heim pal oldalan semmi ilyet nem talaltam.


nalunk is vashiany lesz vagy verszegenyseg.


korbetelefonaltam, azt mondtak csak akkor kell ehgyomor, ha cukrot is neznek. (ha valakinek hasonlo gondja lenne, es olvassa ezt :))


Köszönöm a valaszokat.


Utolsó valaszadónak: nem fujom fel, egyszeruen nem birom nezni a siro, ehes csecsemot, foleg ha az a baba az enyem. es olyan vagyok hogy nem hagyom sirni, es probalok mindent megadni neki. szeretettel nem lehet elkenyeztetni csak kovetkezetlenseggel.

valoszinuleg nem lenne semmi baja, ha sirni hagynam, de en kiskoromban nem kaptam sok szeretet, es cudarul bantak velem, es megfogadtam, hogy az en babam mindig erezni fogja, hogy szeretjuk. az elso hetet a korhazban toltottuk sargasag miatt, nem lehetett velunk, kicsit ujraertekeltem akkor mindent (es 10 ev ota eloszor akkor lattam sirni a ferjem), szoval szerintem egy kisbaba hatalmas csoda. és nem torekeny, sot nagyon kis eletrevalo lenyek, de nem az a legjobb, ha mindig a legjobbat adjuk nekik?

tudom, itt tulsulyban vannak azok, akik sirni hagyjak a babat (mert valoszinu, hogy tapasztaltabbak, elso babaval mi parasabbak vagyunk :))), de igenis, nekem lelki problemat okoz, ha sirni latom a babam, es tudom, hogy ehes, es nem szabad kajat adnom neki az o erdekeben.

akkor is ha "kibirja"

2009. okt. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!