Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hó körüli babátoknak...

11 hó körüli babátoknak hogyan adjátok a rizst?

Figyelt kérdés
Ma rizseshús lesz ebédre. nem tudom, hogy turmixoljam-e neki, vag adjam egészbe. Falatokat már szépen eszik,darabosat is. Azonban a rizzsel mindig is gondba voltam, ezért ritkán kapott. Amikor turmixoltam, akkor olyan ragadós összeállt valami lett, hogy csak fuldoklott tőle. Múltkor sülthús volt rizsel, azt turmixoltam, de nem volt hajlandó megenni, annyira öszetapadt. Pedig tettem bele a husilevesből is, de az sem segített. A mai rizseshúsból a répát megeszi, de a többit hogyan adjam? Már szoktam úgy adni a husit hogy icipici apró darabkákra felvágom,és ezt keverve a főzelékkel
2009. okt. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ez a gondja a rizzsel, ő is 11 hónapos. Ha főzeléket kap, akkor több főzőlével turmixolom, ha gyümölccsel adom, akkor joghurtot is keverek bele. Több folyadékkal könnyebben csúszik.
2009. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém simán megeszi, kis villával kapja. Nem turmixolok neki már semmit. Husit, zöldséget, mindent darabosan eszik.
2009. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. okt. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!