Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel gyógyítsam sebző,...

Mivel gyógyítsam sebző, vérző, agyonrágcsált, harapdált cicimet?

Figyelt kérdés
Másfél nap alatt elintéztem a kislányom a cicimet, Kentem Bepanthennel, Aloe Vera-s spray-vel fújtam, illetve szintén Aloe Vera növénnyel gyógyítgattam, de ne javított a helyzeten. Mi az, ami azonnal segít?
2009. okt. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Elöször is nem hagyd, hogy rágcsáljon - már egész picinek is meg tudja tanulni, hogy nemszabad, csak nekem MINDEN ALKALOMMAL, amikor ráharap, AZONNAL le kell tenni a babát és legalább 10 percig nem etetni tovább. (KB 2 nap alatt már megtanulja!)

A kérdésedre válaszolva: elöször is hagyd szoptatás után levegön megszáradni megmosás nélkül. Utánna meg kend be egy kis kifejt tejjel és csak egy fél óra múlva mst le kamillás vizzel. (Furcsának tünik, de nagyn hatásos!)

2009. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyül a billentüzet: " csak nekem MINDEN ALKALOMMAL, amikor ráharap," itt a "nekem" fölösleges, nem tudom, honnan jött bele.....
2009. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcs is nagyon jó!
2009. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A garmastan tényleg jó, csak alaposan le kell mosni szoptatás előtt. Én bórax-glicerint használtam (azt nem kell lemosni és még a száját is fertőtleníti), sokat volt szabadon is. Ha harap a baba vedd el tőle és mondd hogy nem szabad. Nem kell 10 perceet várni szerintem mert addig csak ordítani fog a babád. Egyszer-kétszer bepróbálkozik, aztán megtanulja.
2009. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
avent mellbimbóápoló krém
2009. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!