Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan gyógyítsam meg a babámat?

Hogyan gyógyítsam meg a babámat?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy 8 hónapos kisfiam nagyon megfázott ,pár hét alatt másodszor.Nagyon izzadékony,valószínűleg ezért fázhatott meg...És most is pont az a problémám,hogy nagyon izzad,most még jobban,mint eddig,mert ugyebár dolgozik a szervezete.Mit csináljak,hogy ne fázzon meg még jobban?Nem merek már szellőztetni sem rendesen,mert egyfolytában tiszta víz a feje,hiába törölgetem...
2010. okt. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szellöztetni kell!!Vidd adíg másik szobába.Nincsen nagyon meleg nálatok??Esetleg túlöltözteted??

Adj neki vitamint,gyümit.Meleg teát.

Mink is megvagyunk fázva......

2010. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom másik szobába vinni,mert nincs...Egyébként szellőztetek,szóval nem úgy kell elképzelni,hogy szegény fiú egész nap nem érez levegőt,csak hát mivel beteg,nem ártana még több friss levegőt beengedni.De annyira izzad szegény...Most már 5-15 percenként szívjuk az orrát,azt mondta múltkor a doki,hogy szívhatom,ahányszor csak hallom,hogy van cucc az orrában.Használunk tengervizes orrspray-t,kap Cebiont,gyümölcsöt,sok teát és vizet.Szerencsére az étvágyával nincs baj.Csak ez az izzadás aggaszt,félek,hogy rosszabbra fordul emiatt a helyzet.Szerintem nincs túl meleg nálunk.
2010. okt. 2. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas és izzad, akkor túl van öltöztetve. Hány fok van nálatok és milyen ruhában van?
2010. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a gyakori orrszívás izgatja az orrát és még több váladék fog termelődni. Szerinte napközben óránként és elalvás előtt szívjam az orrát, gyakrabban semmiképp.
2010. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!