Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vagy mivel tudnám a...

Hogyan vagy mivel tudnám a cumit bennt tartani az 1 hónapos kisfiam szájába, mert amíg nem alszik el mélyen mindíg kiesik és sír utánna?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Hm, ez erdekes. Az en kisfiam addig szopizza, amig felig ebren van. Amint melyen alszik kiesik a szajabol. Nalatok ez fordtiva? Akkor szerintem addig maradj mellette amig el nem alszik es tedd a szajaba ha sir utana. Nem lehet h meg ehes es azert kopi ki a cumit?Probald szoptatni/etetni...
2009. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod a cumit a szájában tartani.Még ez lesz egy ideig,hogy ha elalszik és kiesik a szájából akkor sirni fog érte.De nagyon hamar megtanulja "kezelni" viszont addig sokszor fel kell majd kelni hozzá hogy visszaadd.
2009. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a plüss alvókájával kitámasztottam. Nem esett ki, ha meg kicsúszott, akkor vissza tudta szívni.
2009. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát engem is azzal bíztattak, hogy gyorsan megtanulják. Most 4 hónaposak, már jobban megy nekik a cumizás, de még mindig sokszor kiesik. És kiesik, nem kiköpik! Utána rögtön sírnak, ha beteszem, akkor nyugszanak meg. Csak így tudnak elaludni (sajnos, pedig 1-2 hónapos korukig próbáltam nem használni a cumit, de muszáj volt utána, hisz hárman vannak). az én taktikám az, hogy kicsit kitámasztom a fejüket textilpelussal és így nem billen oldalra a fejük. Aztán ha már mélyen alszanak, akkor a cumit ki kell venni és jó messzire eltenni. Így nem kell egész éjszaka ezzel bajlódni. Nálunk ez be is vált, igaz reggel mikor már kicsit éberebben alszanak a reggeli etetés után, akkor van, mikor muszáj újra beadnom nekik, hogy aludjanak még.

Nem tudom mennyire mocorgós a babád, de nekem azt is tanácsolták, hogy a textilpelust össze kell tekerni és azzal ki lehete támasztani. De nekünk ez azér tnem vált be, mert a kezükkel állandóan eltolták.

2009. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is kitámasztom egy állatkával, és amikor elalszikelveszem a cumit és az állatkát is.
2009. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!