Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabak vajon mirol almodnak?

A kisbabak vajon mirol almodnak?

Figyelt kérdés

Titeket is izgat a kerdes hogy mivel almodik a kisbaba? Sokszor hangosan felkacag de volt mar hogy felsirt. Ilyenkor az ebrenlet soran szerzett elmenyeket dolgozza fel o is alvas kozben? Olyan kis edesek....Bocsnat lehet h nem is itt kellene kerdeznem,hanem neten keresgelni,de kivancsi vagyok ti mit gondoltok.

4hos kisfiu anyukaja.


2009. okt. 25. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is a napi történéseket dolgozza fel az agyuk, ahogy nálunk, felnőtteknél is...csak neki rengeteg új info-t kell eltárolnia :) Ezért mosolyog álmában. Az enyém pl. néha sokat forgolódik, de volt olyan is, hogy felsírt.

2009. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem régen olvastam itt a neten,hogy tudósok vitatkoznak ezen,és azon,hogy milyen érzelmeik vannak a csecsemőknek.Csak feltételezéseik vannak,és mindegyiküknek más.
2009. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
néha azért látszik is, miről álmodik :D például a fiam sokszor csücsörög és cummog a szájával, mintha szopizna :) és sokszor hangosan kacag is álmában, annyira imádnivaló :)
2009. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan cukorfalatok. Almaban az en kisfiam szaja is jar, mintha szopizna, megzabalom!
2009. okt. 25. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a napközbeni eseményeket dolgozza fel a baba, de akkor 1 naposan a kórházban mitől nevetgélt álmában? Az első naptól mosolyog és nevet álmában...
2009. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisbabak alombeli mosolya meg csak olyan onkentelen,reflexszeru,hiszen az agyuk meg nincs kifejlodve hogy gondolkozni tudjanak,ugyanugy mint (bocs a hasonlatert)a kutyak pl.akik almukban rugdosnak vagy elugatjak magukat,hisz nem tudatos lenyek.
2009. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de a kutya is "tudatos" lény a maga szintjén. Egy csecsemőnek pedig kifejlett agya van, csak a szinapszisok nincsenek elegendően "feltüzelve", hogy a rengeteg új élményt 1-2 óra alatt feldolgozzák. És én azt is olvastam, hogy tudományosan van bizonyítva, hogy a baba már a mama hasában is alszik, sőt álmodik is.(ugyanúgy mosolyog álmában meg cuppog odabent is) Na, erre varrjatok gombot :DD
2009. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!