Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla teát mindennap adtok...

Kamilla teát mindennap adtok a babátoknak inni?

Figyelt kérdés
Aki teáztatja a babáját és kamillateát ad neki az mindennap adja?3hós baba anyukája
2009. okt. 25. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én adtam, mert a babám nem tudott napokig kakilni, és a védőnő mondta, hogy teáztassam. Most hónapokkal később azt olvastam, hogy valamiért nem szabad.
2009. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állandó hasmenést okozhat,tönkre teszi a bélbolyhokat és allergizálhatja az arra érzékeny babákat(amit ugye nem tudsz,hogy Ő érzékeny-e rá).A Laevolac szirup az anyatejben is megtalálható tejcukrot tartalmaz,lazítja a székletet és nem okoz hosszá szokást ellentétben a kúppal.Nekünk ez használt+ meleg olajos hasmasszázs(óramutató járásával megegyező irányba körkörösen).
2009. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem szabad.A kamilla kiszárítja a bélrendszert.Én úgy adtam,hogy 2 napig kapta 3-ig nem.Én akkor véletlenül rátaláltam egy csecsmő gyümölcs teára.Ami az ota nem kapható(2007-ben volt)de a csipkebogyó is jó gyengén elkészítve.Nekem születésétől kelett itatnom a fiam mert nagy volt a folyadék igénye és az anyatejet csak akkor fogadta el ha éhes volt.
2009. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem a védőnő és a gyerekorvos szigorúan eltiltott a kamillateától!!! Fogalmam nincs miért, állítólag mert allergiás reakciókat vált ki. Hála a jó égnek a lányomnak semmi baja nincs tőle. Annak idején anyukám ebben fürdetett, ismerősöm a tápszert kamillateában készítette el a fiának!! Én úgy szoktam, hogy egyik nap kamillatea, másik nap limonádé, harmadiknap csak sima víz. A limonádé persze csak nagyon gyenge, éppenhogy van íze. A kamillateába semmit nem teszek, imádja a lányom. Nyugodtan adj neki, akár még egy pici cukrot is rakhatsz bele. Elősegíti a székletét, és nyugtató hatású is. Semmi baja nem lesz tőle. Ha esetleg netán mégis valami kiütés vagy valami jelentkezne, hagyd abba. Ne főzd neki erősre, éppenhogy legyen egy kis színe neki, enyhe sárga. Nem hinném hogy baja lenne ha mindennap adsz neki, nyugodtan.


két hós baba anyukája

2009. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia mostanában semmit nem szabad amit régen lehetett. A mi korosztályunk okosabbnak hiszi magát az idősebbeknél, és bölcsebbnek a fiatalabbaknál
2009. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Pár napja kezdtük a teázást.Cukor nélkül és nagyon gyengén megcsinálva,szinte alig van színe.
2009. okt. 25. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fodormenta teát adtam neki,amikor pici volt.A hasfájást is enyhíti.
2009. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!