Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szerezhetnék 2darab...

Hol szerezhetnék 2darab huggies 4es pelenkát kiprobálás céljából?

Figyelt kérdés
ha valaki tud nekem küldeni irjon privt.
2009. okt. 25. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Borsod megye
2009. okt. 25. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:

www.teszvesz.hu

www.vatera.hu

2009. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borsodban hol? Miskolc?
2009. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
neharagudj de mit akarsz kiprobalni?szerintem menjel el egy uzletbe,vegyel,es meglatod jo e!en ezt szoktam csinalni minden ket hetben!elmegyek egy uzletbe es veszek pelust!sokszor kiprobalok ujat vagy veszek bevaltat...mikor hogy!nehogy mar pelenkat kuldjenek neked!ez agyrem!neharagudj
2009. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves? Előző!

Miért nem tetszik Neked, hogy ki akarja próbálni? És ha nem okés a babájának, akkor dobja ki az egész csomagot? Mondjuk ha kicsi? Mert ha nagy, akkor talán el tudja rakni. Vagy ha kiüti a babáját? Miért kell ennyire lenézni valakit?

Egyébként is azt kérdezte, nem tud-e küldeni neki valaki. Ha te nem tudsz, akkor lépj tovább, és ne megjegyzéseket írj!

Ha lenne küldenék, de Én pampers-t szoktam venni.

2009. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. a segitséget, már kaptam kettőt. nem szeretném megvenni a nagy csomagot ugy hogy nem probálom ki mert ha nem jo dobhatom a pi..ba. szerintem érthető.köszi
2009. okt. 28. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ezzel mindannyian így vagyunk, nem? :) mégse küld minden anyukának mindenki 2 darab próbapelenkát...
2009. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!