Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babán hasfájós, pedig még...

Babán hasfájós, pedig még csak 2 hetes, mi segíthet rajta? Adhatok neki valamit ilyen kis korban?

Figyelt kérdés
Még alvás közben is szenved szegényem, egész idő alatt kapálózik és nyüsszög, esténként annyira sír, hogy megszakad a szivem. A szoptatás szokott segíteni, akkor megindul a bélmozgása, tornázni is szeret,de szeretném, ha nem szenvedne. 2 hetesek vagyunk.
2008. jún. 27. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiaimnak a Lactoherb teától is jobban fájt a hasuk. Nálunk egyébként az Infacol jött be, éjszaka is minden szopi előtt adtam. Klassz a csöpögtetője, nem kell kiskanalazni, és adhatod a picurkádnak is.

Boldog babázást! :o)

2008. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem rossz tapasztalatom van. nekünk egyedül az idő segített. 4hós korára elfújták a hasfájást. Amit kipróbáltunk grippe water, infacol, homeos bogyók-ezek nem váltak be. Ami egy picit segített az a karra fektetve ringatás, a lábakkal felhúzott torna és közben masszírozás. próbálj ki mindent, bár az infacolt és a grippe watert ha jól emlékszem csak 1hó felett lehet adni, és kitartás! Még valami! Nálunk az is jót tett ha szoptatás előtt egy olyan 20-30ml tejcsit lefejtem és félreraktam. Talán cukrosabb.-habosabb volt mint a többi, nem tudom de még ez is jót tett, sajna csak néha.
2008. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én ebben a korban Espumisan szuszpenziót adtam a babámnak.Nem volt rossz , de a legjobban a gyenge köményes tea vált be: kb . 2 dl forró, felforralt vízbe 1 pici csípet egészkömény kell beledobni, majd leszűrni

.4hónapos baba anyukája

2008. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg a kömény teát :)
2008. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok kitartás. nálnuk is jó formán csak az idő segíytett. Éjszakákat sétáltunk és tornáztukn át. Probáltuk az infacol, a grpie watert. Talán miko nem ittan a Laktoherbet az segített kicsit. Ha nem bírja a köményt mint az én picikém akkor szoptatós teának javaslom a kecskerutafüvet. Sok-sok kitartást. Nekm a második már nem hasfájós.

Még egy vonnd be apukát is.. hogy néha tudj pihenni, mert ez az időszak igencsak kimerítő lehet és megviselheti a kapcsolatotok.

2008. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az infakol szuszpenzió vált be. Sokszor meg is kellett tornáztatni... most 7 hetes. már jól van, nem gyötri a szél.
2008. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk az infacol, és az epumisan is be vállt. Mostmár 2 hónapos, és a legjobb a az őszi barack lé,amit én csinálok neki, de ez melett kapja az epumisant is.Ti még azért ne barackozatok.
2008. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Nagyon jo gorcsoldo teak vannak(pl. babycalm), abba szoktam meg egy kis komanymagot tenni.De arra vigyazok, hogy legalabb minden harmadik szoptatas elott adjak egy kis infacol szuszpenziot. Nekunk bevalt.

2008. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit használ ,még nem tudtam kipróbálni de nekem is ajánlották a cseresznye mag párnát.Dm ben lehet kapni 800ft,kicsit fel kell melegíteni a mikroban vagy sütőben-sztem mikroban jobb,és ha olyan kellemesen meleg a pocijára tenni..mondjuk ilyen melegben nem biztos,hogy a legjobb de ha semm sem segít sztem próbáld ki te is.38hetes kismama
2008. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, felírtam minden ajánlott szert.

Hál isten, úgy néz ki, az Aloe Verás Acitvator is segít neki, néha gyötri a szél, de hamar elmúlik és a kaki is köjön utána.

Kilónként 2 csepp, napi 2 adagra elosztva, nálunk bevált.

Ajánlom, Ti is próbáljátok ki!

:-)

2008. júl. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!