Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Röpködős szülők, egy 15 hós...

Röpködős szülők, egy 15 hós fiúcska hogy viseli a 12 órás repülőutat? Nagyon félek tőle!

Figyelt kérdés
Férjem nagybátja Floridában él jó körülmények között,az a tipikus gazdag nagybácsis sztori,van egy vendégháza,ahová párszor,ha meg tudjuk oldani,ugy egy hónapra ki szoktunk menni hozzá jól élni egy kicsit. Mióta fiunk megszületett,nem vittük sehova,semmi hotel,másholalvás.januárban mennénk,akkor lesz 15 hónapos. Én ugy látom,hogy idegen helyen nem érzi jól magát,nehezen vagy egyáltalán nem oldódik fel,csimpaszkodik. Ha valaki ott van a konyhában,mikor eszik, szinte lehetetlen megetetni,ki akar szállni, zavarja,nem figyel az evésre. Amugy pontos napirenddel bíró,mások szerint is nyugodt ,aranyos baba. Van tapasztalatok azzal kapcsolatban, hogy viselik az átszállásos repülőutat, tudnak e enni , vagy egész nap tápi adok majd és kész? Mit viszek a gépre neki?forró vizet adnak,vagy arról is gondodkodnom kell? Egy hónap alatt csak megszokja odakint,de visszatérve felborul minden? Erősen gondolkodom,hogy nemet mondok,de a férjem hallani sem akar róla. Valami bíztató tapasztalat?köszi előre is!
2009. okt. 25. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Én az első válaszoló vagyok. Vígan elmehetnék bárhová mert meg van rá a fedezetem. Nem sajnálom senkitől a nyaralást. Ez tipikus hülye magyar szokás, hogy az irigységgel jönnek. Minden baba más. Én tudom, hogy az enyém nem viselné jól. Most 1,5 éves. Ameddig kisebb volt addig sokkal könnyebben vittem bárhová, de most 2 órás autóút már sok neki. Ő nem egy pár hónapos csecsemő. Van mozgásigényük a gyerekeknek és gondolom nem éjjel utaztok hogy aludna. Az időátállás egy felnőttet is megvisel. Mi az egy óra eltolódást sem tudtok még behozni.. Szóval csak üdülés célból én nem mennék ilyen hosszú útra. Max végszükség esetén, ha komoly dologról lenne szó.
2009. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jo utat es enjoy! Mi a 2honapos kisfiammal koltoztunk Iro-ba, nem volt egyszeru az ut,es utana 2 napig,de aztan mindent ment a maga rendjen. Sok elmenyt!
2009. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Az én kisfiam 1 éves. Voltunk vele kocsival Belgiumban, Franciában. Nagyon jól viselte. 16-17 órás út volt. A napirend nem változott, kitolódott de nem csináltam belőle ügyet. a te napjaid se egyformák. a repülőn mindened meglesz, amit kérsz és szükség lesz rá adnak. víz, párna stb....

Sok játékot vigyél, én is sokat vittem és váltogattam.

Egyrészt én is gondolkodtam, másrészt nem akartam hogy itthon maradni. A napirend felborulása egy betegségtől is lehet. Nálunk a jól bevált rend felborult. De idővel mindent vissza tudsz majd állítani. a picik nagyon hamar alkalmazkodnak. Ha kiértek pár nap és minden okés lesz. Na meg ha haza is. Én is féltem de ha nem vág bele az mebr dolgokba akkor nem is tudja mit veszít vagy ellenkezőleg. Sok anyuka most elitél de nem lehet bezárva élni ha lehetőség van. Nem is hinné az ember mennyi mindent kibírnak, megszoknak, a babák. sztem menjetek. Ügyel a higéniára, ne fogdozzák össze sehol, és ne is fogjon meg semmit stb.... nem lesz gond vágj bele

Sok sikert.-)


Kedves ellenkező véleménnyen lévő anyukák. Én is ezt a tábort szaporítottam addig amíg nem adódott lehetőségem utazni. Csak egyre kell figyelni: szervezés és odafigyelés. puszi nektek :-)

2009. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Jól döntöttél! Kellemes kikapcsolódást! Lehet hogy nyugi lesz az út NEKED meg 1-2 nap de megéri! És te se görcsölj alkalmazkodj a helyzethez! Jó útat! Ja és lehet hogy kisfiad mindent nagyon élvezni fog,embereket útazást változást csak te hiszed hogy gond lesz!
2009. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!