Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja a repülőutat egy 8...

Hogy bírja a repülőutat egy 8 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Fájni fog a füle le-és felszálláskor? Mit lehet ez ellen tenni? Egyáltalán ki mennyi idős kortól javasolja a repülőt babáknak?
2011. febr. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
mi egy évesen vittük, tök jól bírta, pedig elég nyűglődős baba :)) fel és leszállásnál itattuk őt, hogy nyeljen, de egyáltalán meg se kottyant neki, hangja sem volt alatta. aztán mikor elkezdett fáradni és nyűgösködni, sétálgattam vele fel-le a folyosón, 10 perc alatt elaludt az ölemben és végig aludta az utat. Eddig én minden ismerősömtől csak pozitív dolgokat hallottam, hajrá! :)
2011. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Lanyom jol birta 10 honaposan.Nevetett a leszallasnal!

A vissza utnal nagyon sirt, mert infulenzas lett es be volt gyulladva a fule :(

2011. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 6 honaposan utaztunk 10 orat, de meg sem erezte, hogy repcsin van. Fel, es leszallasnal en is itattam!
2011. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!