Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet? Anyatejes babamna...

Mitol lehet? Anyatejes babamnak tegnap barna szinu kakija lett es budos szaga volt es majdnem kemeny. Lehet attol h 3 napja elotte nem kakilt? Otleteket varok! Megjedtem

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom. Anyatejes babának bármilyen színű lehet a kakija. Az, hogy 3 napja nem volt nem baj, kislányomnak volt olyan, hogy 8 napig nem kakált. Az, hogy kicsit keményebb...hát istenem, ez most ilyen, Te sem csinálsz mindig egyformát. Attól is függhet, hogy Te mit eszel. Én ha sóskát ettem, lábnyom másnap zöldet kakált.

Nyugalom, aggodalomra semmi ok, minden rendben van amit írtál.

2009. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom h irtal es azt is h megnyugtattal.Akkor semmi baj nem volt?Huuuu akkor de jo!Tenyleg koszi!
2009. okt. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!