Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel altathatom hason a...

Bea24 kérdése:

Éjjel altathatom hason a babócámat?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hós és eddig nem altattam hason, mert félek, hogy befordul az alatta levő takaróba és nem kap levegőt, meg egy idő után elkezd sírni. Eddig háton altattuk, oldalt sem szeret.
2009. okt. 24. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Altathatod persze, ha szereti. De miért van alatta takaró? Azt inkább vedd ki, csak a gumis lepedő legyen, nehogy valami gond legyen.
2009. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alszik hason akkor persze, de tényleg nem kell alá semmi. Az én babám alatt sincs csak egy hálózsák van rajta meg a rugi meg az alvós barátja van vele. :D

8 hós

2009. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az én lányom, kezdetektől hason alszik.
2009. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám újszülött kora óta csak hason alszik (már majdnem 11 hónapos). Ne rakj alá semmit, sőt takarót se használj, hanem inkább hálózsákot.
2009. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!