Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszuletnel mikortol adtatok...

Ujjszuletnel mikortol adtatok teat neki? nem hadja el a szopizast ha teat adok neki (hasfajas ellen) cumisuvegbol? 1 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2 szopi közt nyugodtan adhatsz neki egy kevés Mecsek baby teát. Mi is így csináltuk.
2009. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki egyáltalán nem javasolt semmiféle teát,pedig rettentö hasfájós volt a babám! Vegyél Gripe Watert, vagy Espumisant, vagy Infacolt!

A tea lemossa az anyatejet a gyomorfalról,igy gyengül a védekezöképesség!

2009. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én adtam neki Mecsek teát, egy 3 dl-es bögrébe öntöttem forralt vizet 3x bele mártottam a filtert és kész. Így nem volt olyan erős. Két szopi között kapott de csak pár kortyot ivott szomjoltónak. Nem igazán használt ezért inkább vizet adtam neki. Viszont az infakol nálunk segített!.

Van rendesen kakija, büfizik szopi után? Sokat szellent?

Bealszik szopi közben, mert ha igen akkor nem eszik eleget és azért sír mert éhes! Ha van otthon konyhai mérleged akkor tegyél rá egy tálcát, és mérd meg a babát, majd szopi után ismét és meglátod mennyit evett. 40-80 gramm között kéne ennie, így le tudod ellenőrizni nem-e éhes!

2009. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk sem ajánlotta a doki a teát. Azt mondta csak anyatejet adjak, ha van elég. Mi is rettentően hasfájósok vagyunk és úgy néz ki, hogy az Espumizan segít. Én minden szopi előtt adok neki 10 cseppet. Próbáltuk az Infacolt is, de az nem vált be.


9 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!