Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10 hónaposak leszünk,...

Lassan 10 hónaposak leszünk, reggel kapott jó minőségű virslit, apró kis kockákban, de valaki azt mondta az nagy bajt okozhat. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Elvileg a virsliben mindenféle szemét van, meg szója, meg semmi, ami egészséges. Ennek ellenére a legtöbb baba imádja. Én 1 éves kortól adok neki, semmi baja tőle.
2009. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy most nem eszik kb 2 hete,semmit nem fogad el ami nem folyadék.eddig semmi olyat nem kapott amit nem szabad,de most védőnő tanácsára kap kevés felvágottat,és reggel adtam neki a virslinkből,de tényleg nagyon szépen megette.azt hiszem nem adok neki többet,nehogy alergiás legyen.a szójaallergiára nem gondoltam.
2009. okt. 24. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már!Ki mondta hogy baja lesz tőle?!Ez az aggódás már némelyik anyukánál beteges.

Hogyan akarja rászokttatni a gyereket arra a kajára amit ők esznek ha semmit nem ad neki?Igenis azt egye amit ti.Ahhoz kell hozzászokni és miért vennéd el tőle ha ízlik neki!Örülj hogy eszik vmit, főleg ha most nem fogad el semmit.

2009. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát két ellentétes vélemény.az egyik szemétnek tarja,a másik meg természetesnek.A barátnőmtől kaptam meg,hogy allergiás lehet ha ilyenekkel etetem.kicsit megijedtem.nem vagyok az nagyon féltő óvó anyuka,de bajt se szeretnék neki.valamiért nem evett meg semmit,még vitamint is irt neki ki a doki,mert neki már a tápszer nem elég.már kezd eszegetni főleg ha adok neki,apró kis rágcskákat amit mi is eszünk.
2009. okt. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!