Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 2éves babával?

Mit játszotok 2éves babával?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiú?Kislány?
2009. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi épiőzünk,bábozok neki(improvizált mesét az életéből),diót,gesztenyét leveleket gyüjtnk,veresket,mondokákat,énekeket játszunk,könyveket laőozunk(szószerint úazt kell az oldalakról mesélni,mert reklamál),bújócskát(ő bújik,én keresem),főzünk(én igaziból,ő csak kutyul igazi lábasban fakasnállal.Mikor mit hoz az élet.
2009. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 évesen már kisgyerek:)

Nekem 19 hós a kisfiam, de már most legozik:)Van ez a közepes méretű duplo.Imádja egymásra pakolgatni.Szereti a zenélő-nyomkodós-"valamit csináló" játékokat, autókat tologatunk egymásnak, ksimotorra ül és hajtja magát a lábaival.Szereti a befőtteskupakokat pakolgatni,meg a különféle méretű műanyag dobozokat egymásba rakni.Aztán építőkockából építünk, vagy fakockákból tornyot minél magasabbra, amit aztán kedvére ledönthet.Szereti a készségfejlesztő játékokat, ahova a megfelelő formákat kell a helyükre tenni.Van rajztáblánk,az a műanyag, amit letörölhetsz, arra firkál.Van szétszerelhető autója-repülője, szét is szedi, meg a kerekeket-csavarokat vissza tudja tenni.Az udvaron hintázik, vagy valamit tologat.Néha csak úgy dögönyözzük, táncikál a zenére, szereti a mutogatós mondókákat:


[link]


könyveket lapozgatunk.Néha elmegyünk egy ún. ringató foglalkozásra, ahol több vele egykorú gyereknek van egy kis foglalkozás.

Egyébként ha el tudod vinni más anyukához, akinek hasonló kicsi gyereke van, meglátod hogy a másik játéka mennyivel izgalmasabb!:)

Kislány vagy kisfiú van nálatok?

2009. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13:29-es vagyok.Azt elfelejtettem még hogy kiskora óta imádja a plüssöket.Azokat ölelgeti, vagy örül annak, ha a plüssmaci el akarja kapni, és meg akarja csikizni.Már most élvezi, ha elváltoztatott hangon beszélek, mint egy macska vagy egy maci..tervezem hogy bábjátékokat szerzek be.Aztán imád párnákon hömbölögni, ugrálni, vagy lovagolni a lábamon, párnán,stb.
2009. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kislány.Jön a rossz idő,ezért is vagyok kiváncsi,ki mit játszik,hátha kapok új ötleteket.

Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!