Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hetes kisfiam napi 5 orat...

17 hetes kisfiam napi 5 orat van fenn, az ejszakat is at alussza. Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
reggel 7 30kor kel 1 orat jatszunk eszunk aztan alszik 12ig eves utanna 1 ora fenntlet aztan alvas 4ig eszik majd 2 orat nagynehezen elvan alszikmajd furdes elott (8kor)felebred jatszunk furdunk eszunk es aztan egesz ejszaka alszik habar kicsit nyugtalanul.Probaltam napkozben fennttartani de sir nyugos dorzsoli a szemet aminit agyat lat mar alszik is. Betegnek nem beteg laza nincs habar 2 napja szaraz kohogese van egyre tobbszor de sokszor a nyalat nyeli felre. Valakinek a babaja is hetalvo?
2008. jún. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha fejlődik rendesen semmi gond, minden baba más, ő ilyen kis hétalvó. Én meg néha örülnék, ha a lányom ilyen lenne. :) Bár most nem panaszkodom, mert tegnap is sokat aludt, meg most is alszik. De ha fenn van folyamatosan valami nyűgi van és sír. :)
2008. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek! Az én 3 hós babóm néha 10-15 perceket szundít,boldog vagyok, ha 1-1,5 órát egyhuzamban alszik.Éjjel viszont este 10-11-től reggel 9-10-ig durmol. Közben 3-kor, 6-kor, 8-kor félálomban megszoptatom,és egyből visszaalszik.
2008. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat arik vagytok.En is irigylem magam:) csak mar aggodtam ennyire nem lehetek szerencses de majd lesz meg rosszabb is biztos:)

Boldog babazast!!

2008. jún. 27. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon aktív volt 4 hós koráig,de mostanábban elég sokat alszik,szerintem ez a meleg miatt van,mert nem beteg és normálisan fejlődik.üdv mindenkinek 5 hós kislány anyukája
2008. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!