Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, hogy nektek ebben...

Leírnátok, hogy nektek ebben a melegben mibe alszik a babátok? Az enyém 5 hónapos, és amióta ilyen meleg van nem alussza át az éjszakát. Este egy vékony rugiban alszik, de így is melege van.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak rugi és se takaró,se hálózsák?
2011. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor fagyosszent. Nálunk most 23-24 fok van bent a lakásban, és hosszú ujjú body, és egy vékonyabb hálózsák van rajta - 20 hós lesz.
2011. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hós

hosszúujjú body+vastag hálózsák.


eddig még hosszú rugit is adtam, 1 hete hagytuk el.

2011. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ahogy látom a válaszokat, nagyon függ a baba érzékenységétől, a linkben van aki se zoknit se takarót nem ad a babájára, mert nagyon izzadékony.

2011. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ez csalóka.

Az én babám is egy fagyosszentként indult, 26 fokban is állandóan fázott, mióta megjött a jó idő, még 24 fokban is izzad. Viszont!

A babáknak még nem igazán működik a hő háztartása, és éjjel, mikor alszik, eléggé le tud hűlni a teste, egy vékony takarót vagy hálózsákot nem árt adni rá.

Az én lányom most egy rövid ujjú kombiba és vékony rugiban alszik, a hátára meg egy összehajtott textil pelust rakok.8 hetes, és így végig alussza az éjszakát.

2011. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 napig rosszul aludt hosszú ujjú body, nagyon vékony hálózsák -kb. mint egy rugi- plusz takaró variációban. Aztán tegnap éjjel már csak egy vékony kis plédet tettem rá, és sokkal jobban aludt.

Nap közben amúgy rövid ujjú bodyban alszik, zoknival. Egy vékony kis plédet tettem rá tegnap, de sok volt, így délután már csak egy textil pelussal volt betakarva. Na úgy már jól érezte magát. :)

2011. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Se takarót,se hálózsákot nem tűr meg magán,de még a textil pelust sem.

Csak egy rugi,és még abban is melege van.

Decemberi baba.

2011. máj. 23. 08:35
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk 26fok lett a tetőtérben ahol alszunk.A kicsi az nagyon vékony nadrág+rövid ujjú body,vékony takaró amit hamar lerúg magáról!Ha ennél is melegebb lesz akkor rövid ujjú body, zokni nélkül+ egy textil pelus.A takaró vagy pelus az azért kell nekünk , mert nyitva van a kis ablak nálunk, ezért kell most még a zokni is:)mert éjjel érezhető a friss levegő lábnál.
2011. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én három hónapos fiam napkozben rovid ujjú bodyban és zokniban vagy vékony naciban van, éjjel egy vékony hosszúujjú rugi van rajta és egy vékony takaró, amit lerugdos magáról. És nagyon jól alszik.
2011. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 hós babám rövid újjú napozóban alszik (a bodyt kevésnek találtam, a rugit meg soknak) zoknival. Éjjel betakarom egy vékony takaróval (olyan mint egy lepedő), napközben viszont csak a derekát takarom be egy textil pelussal. Nagyon izzadós. Nálunk a lakásban 25-26 fok van.
2011. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!