Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a tejpép miatt...

Lehet hogy a tejpép miatt alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom.1hete kap 6körül este tejpépet.Azóta átalussza az éjszakát.Most 2 napja nem adtam neki este(mert sokat szopizott gondoltam nem kell neki úgysem)és felébredt éjjel és csak 2 óra múlva aludt vissza.Tegnap megint adtam neki hátha ezért kelt és ma megint vègig aludta az éjjelt.Lehet hogy ettől?Előre is köszönöm a válszokat!
2011. jún. 4. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű. A fiam 7 hónaposan kapott először, és azóta alussza végig az éjszakát.

A tejpép eltelíti a pocakot, így kibírják reggelig.

2011. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tejpép nagyon laktató,biztos azért alussza át az éjszakát.
2011. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a tejpéptől. Az én fiam 5 hónapos 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát és nem kapott vacsira soha tejpépet. Amúgy ez is változik, több hétig úgy aludt, hogy meg sem moccant egész éjjel, reggel úgy volt, ahogy este letettük, most pedig pár hete forog álmában, többször 360 fokban fordul a kiságyban. Nincs fent, csak mocorog és alszik.


Most nálatok is ilyen időszak van, élvezd ki, amíg tart. :)

2011. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én bármit adhtattm ,nem aludta át.

Szóval szerintem véletlen egybeesés.

2011. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez is valószínű,de a kérdező azt írta:hogy csak akkor alussza át az éjszakát ha tejpépet kap,lehet-e ettől?
2011. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet igen, lehet nem.

Mivel még csak 5 hónapos, bármi lwehet, kimondottan rossz alvó időszakok majd csak eztuán jönnek.


Amúgy szerintem korai a tejpép 5 hónaposan, helyette inkább Sinlac-ot adnék.

2011. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd ma iis adok neki megnézzük megint végigalussza e.Énis arra gondoltam hogy laktat és azért nem kel enni.És 4hóstól való hippes pépet kap nem is a rendes adagot hanem kevesebbet.Meg sütőtököt kap dèlben fél üvvegel eszik meg.Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2011. jún. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!