Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól érdemes...

Mennyi idős kortól érdemes mesélni a babának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már akkor meséltem neki mikor a pocakban volt.:)Utána akkor mikor már tudott ülni és nézegette közben a képeket a mesekönyvben.Mondjuk ilyenkor a hangsúj a lényeg.Nem az amit olvasol neki.
2009. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom, és a mesélés javarészt abból áll, hogy ő lapozgat én meg elmondom mi van a képeken, de többnyire néhány lap után megunja (kivéve a képes magazinokat amiben állatok v emberek vannak).

altatáskor szoktam neki a napunkról mesélni, meg hogy holnap mit fogunk csinálni, erre a duruzsolásra szunnyad el.

amúgy a pocakos időszakban rendszeresen olvastam hangosan, és most is ilyen mindig-beszélős család vagyunk, vagy ő dumál vmit v én :)

2009. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már születésétől mesélek. Néz rám közben, aztán lecsukja a kis szemét és alszik is.

Most ennyi.

Az más kérdés, hogy mikortól érdekli, értékeli és élvezi másképp, azt nem tudom, csak 4 hónapos a lányom.

2009. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
másfél éves a fiam. most már figyel rám, hallgat és nézegeti a képeket kozben, és látom rajta, hogy élvezi. korábban turelmetlenebbul lapozta a konyveket, és csak amire rámutatott, az érdekelte, nem tudta lekotni a figyelmét.
2009. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A születésétől kezdve mesélek neki, most már együtt nézegetjük a leporellós mesekönyveket, nagyon érdekli, simogatja őket. :)

Minél előbb, hogy megszeresse!

2009. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!