Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok mikor elfogy a...

Mit csináltok mikor elfogy a törlőkendő és hirtelen nem tudtok venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszem a csap alá :))
2009. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan még nem volt,mert van belőle mindig több,ha látom,hogy csak pár van akkor megint veszünk akciósan valahol egy dupla zacsist,de egyébként vizes ronggyal mosnám le,néha még jobb is,mint a törlőkendők.
2009. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nedves vattával msonám le akkor, de úgy gondolkozok mint a második válaszoló. Van raktáron több zacskóval nálunk is. Én is igyekszem többet venni, ha akciós valamelyik. Bár vannak kedvenceim, de sokszor azt veszem,ami megéri és mégis jó.
2009. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamillás vattakorong
2009. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is betárazok, és ha látom, hogy már csak egy csomag van, azonnal indulok venni. egyszer külföldön elfogyott, ott én is vittem a csap alá, de amint átpelenkáztam, indultam is törlőkéért.
2009. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy textilpelust 6 felé vágtam, beszegtem, és amikor még pici volt és nem volt otthon sensitive kendő, azzal kellett törölnöm a popót benedvesítve, a többi kipirosította.
2009. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel én csak utazáshoz használom, ez elég nagy gondot jelentene, így fokozottan odafigyelek rá.

DE:

Otthon vizes vatta van, így ez nem gond, ha máshol fogy el, akkor vagy kérek vattát (pl. vendégségben), vagy van nálam mindig textilpelus is, azt vizezem be.

Ez utóbbi otthonra is jó megoldás.

2009. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!