Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezelitek a túlzott...

Hogyan kezelitek a túlzott kötődést?

Figyelt kérdés

Többnyire kettesben vagyok itthon 11,5 hónapos kisfiammal. Alapjában véve egy tündéri, értelmes, barátságos gyerek, de...

Ha kimegyek a szobából például (nagy) WC-re, azt tuti végig üvölti, ha kilépek a konyhába, hogy teát, vagy kaját vigyek neki végig üvölti, gyakorlatilag mozdulni nem tudok mellőle anélkül, hogy hisztizne. És ez tuti hiszti.

Földszinten lakunk, többnyire járólap van, ami nagyon hideg, ezért nem nagyon szeretem ha hosszabb idejig azon mászkál. 2 törpe kutyusom is van, a baj nem is velük van, hanem a tálakkal, mert persze fényesek, csillognak sé nagyon érdekesek a fiam számára. A cipőket folyamatosan a szájába venné. A lényeg, ha ki is viszem magammal, akkor sem tudok csinálni semmit, mert folyamatosan rá kell figyelni. A számítógépet és a TV-t folyamatosan el kell barikádoznom, mert rágná a zsinórokat. Ezt hogy oldjátok meg?

Lehet hogy ez a szeparációs szorongás?

Ha az apjával, vagy a mamával van kész kis angyal, szépen játszik, semmi baj amíg én be nem teszem a lábam a lakásba. Ha valakinek ilyen gondja van, hogyan kezeli?


2009. okt. 23. 23:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, tényleg kaptam értékes tanácsokat. Majd meglátjuk, hogy alakul, addig pedig mindent belesűrítek abba az 1 órába amíg alszik.
2009. okt. 26. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!