Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem baj, ha a 8 hónapos...

Az nem baj, ha a 8 hónapos lányom étrendjébe minden nap (10 órai is és uzsi is) szerepel az alma?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy szereti és megeszi, ezért kap mindig persze más gyümivel. Nem lehet neki túl uncsi?
2009. okt. 23. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bajnak szerintem nem baj, de én nem adnék neki minden nap. Annyiféle gyümi van, legyen neki is változatosabb az étrendje. Gondolj bele, ha neked kéne pl.krumplit enned minden nap... te is megunnád egy idő után...

Adjál neki: szilvát, sütőtököt, körtét, szőlőt, banánt. Hadd ismerkedjen ezekkel a gyümölcsökkel is. Hamarosan itt a tél, és akkor majd nem lesz ekkora a választék... :-(


18 hós kislány anyukája

2009. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem 8 hos lesz abebim,a doktorneni nagyon leszurt, azt mondta sok a gyumolcscukor, stb stb

ugyhogy most szepen fokozatosan probalom leszoktatni

igy is megeszik napi 200 milit

:S

50 reggel tápiba, uzsira egy kis almastok, bar ezt 3 nap mulva csokkentem, a tejpépet mar alma nelkul eszi, 50 este tápiba

remelem egy het alatt sikerul napi 100 milire csokkenteni, a tápiból nem tudom kivenni, mert akkor nem issza meg.. de ha szepen sikerul kivonni, akkor lehet, feleennyi almaval eszi majd a tápit

de igen, tul sok gyumolcscukor

bar az en dokinenim szigoru, en bizom benne

2009. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adj, ha ennyire szereti. Elsőnek írom, hogy a kérdező írta, hogy mindig más gyümivel, tehát változatosan adja. Melyik gyümölcsben nincs gyümölcscukor? Pl. szerintem a szőlőben is elég sok van, körtében is. Az én lányom is minden nap eszik almát, mert annyira szereti, ebéd után, kora délután szokta rágcsálni. Szóval nehogy már ez is gond legyen.... Szerintem.
2009. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden nap egy alma, az orvost távol tartja!

Szerintem nem gond, ha nem okoz neki székrekedést.

Az enyémnek okozott.

2009. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És a meglévő ill. leendő fogai tisztításához is ideális az almarágcsálás! (meg a sárgarépa nyersen)
2009. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, olyan nehéz kitalálni, hogy mit egyen (amit meg is eszik), ezért mindenbe kicsit beépítem. Szerencsére neki nem fogja meg a pociját, sőt ez szokott segíteni.
2009. okt. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!