Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálást hogy kezdjem?

Hozzátáplálást hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudom sok kérdés volt már ebben a témában,de nagyon kezdő vagyok,nincs segítségem!A védőnő fabatkát sem ér!6 hónapos csak anyatejes Kicsim!

Minden segítséget köszönök előre is!


2009. okt. 23. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én almalével majd reszelt almával kezdtem, aztán krumplival folytattam. Fokozatossan először csak pár kanállal majd mindennap növelve az adagot és egy-egy új étel bevezetése között 4-5 napteljen el,hogy kiderüljön,ha esetleg valamire allergiás vagy nem esik jól neki az kiderüljön.

Aztán jöhet a sárgarépa,sütőtök,banán.

2009. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én először reszelt almának a kicsavart levéből adtam 3 kanállal a kisfiamnak. 3 nap múlva adtam almapépet, (turmixoltam, mert az almareszelővel nem tudtam jó pépesre csinálni), 3 kanállal, majd másnap kicsit többet, egészen addig, amíg megevett egy almát. Aztán őszilevet, Szentkirályi babáknak valót, majd ezt bébiételben ugyanúgy adagolva, mint az almát. 6 hónapos koráig ő is csak anyatejet kapott, nekünk kicsit nehezen ment az átállás, az alma megfogta a hasát, ezért ezután a szilva jött, bébiételben, és a mai napig ez rendezi a székletét, bár jó ideje nem volt ezzel gond. Ezt csak azért írom, hogy ha hasonló lesz a helyzet, ne ijedj meg. És minden új dolgot így, fokozatosan kóstoltattam vele, mindig délelőtt, illetve délben, hogy ha gond van, tudjunk orvoshoz menni, illetve, ne zavarja az éjszakai pihenést.
2009. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen sok kérdés volt már ebben a témában,ezen a héten ez még csak a 692.

Lusta vagy visszakeresni? Vagy beírod a keresőbe,hogy hozzátáplálás.


Tessék:::::


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hozz%E1t%E1p..

2009. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Nem, nem vagyok lusta,csak az én konkrét kérdésemre konkrét választ várok, nem pedig az érdekel,hogy másnak mit válaszoltak!Nagyon sok ilyen kérdés van,de nem azok a válaszok,amire én kiváncsi vagyok!NA meg inkább kicsi babámmal vagyok,mint keresgetek!

Én egy kérdést tettem fel, Te nem vetted a fáradságot,hogy válaszolj,hanem inkább szidod a másikat!Nem tudom,hogy fordítoott esetben Te mit szónál!Ilyenkor gondolj arra,hogy Neked sem esne jól!

Én kétségbeesett, kezdő anyuka vagyok,ezért kérdeztem!

De,ha nem lehet másnak feltenni egy hasonló kérdést, akkor miért van ez az oldal?

Kérlek,ha nem akarsz válaszolni,ne tedd,de ne is oktass ki mást!

Nagyon köszönöm!


Továbbra is várom a segítségeteket kedves kismamák,akik szívesen válaszolnak a kérdésemre!Köszi mindenkinek a segítséget!

2009. okt. 24. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia..nekem a második mégsem tudok mindent...8 éves a nagy...és tök sok mindent elfelejtettem..
2009. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is tettem fel ilyen kérdést nemrég,én is kezdő és aggódó anyuka vagyok,elszomorító hogy ezt az oldalt olyanok is látogatják akik nem tudnak normális hangnemben válaszolni!Jobban tette volna,ha nem ír semmit,de valószínűleg nem volt jobb dolga és csak azt lesi kibe köthet bele!Bocsi,de ez nem válasz a te kérdésedre,csak a véleményem az ilyen.....-ra!
2009. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok, hogy 6 hónapig, csak anyatejet kapott, sajnos nem sokan tartják ezt be. Persze az kivétel, aki nem tud szoptatni.

Először főtt krumplival, almával, répával, őszibarackkal stb lehet kezdeni. Egyesével, fokozatosan növelve az adagot.

2009. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!Őszibarackot bébiétel formájában adjam,ugye?Mert most nincs szezonja!Lehet egyáltalán kapni csak őszibarackosat?
2009. okt. 25. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,van csak őszibarackos,szerintem próbáld meg.
2009. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2009. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!