Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kuponok, ingyenes...

Milyen kuponok, ingyenes ajándékcsomagok vannak, amiket igényelhetnék? Hallottam DM-sről, de azt se tudom, hogy kell.

Figyelt kérdés
Ha már van ilyenre lehetőség, ki szeretném használni. Mennyi idős korig vehető igénybe?
2009. okt. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be a DM-be, és kérj bababónusz csomagot. Ki kell töltened egy nyomtatványt, amiért adnak egy csomagot, abba lesz egy kuponfüzet, prospektusok, egy kis doboz tampon-nagyon sok köze van a babához, jót is nevettem rajta. Meg egy előke volt benne. Mi újszülött korába kaptuk, éppen pelust vettem, akkor adták. Most küldtek múlt hónapban újabb kuponfüzetet.
2009. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kieg. az elsőhöz: vidd magaddal a baba szül.anyakönyvi kivonatát, be kell mutatni (legalábbis tőlem kérték).
2009. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Más nincs esetleg?
2009. okt. 23. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
én szülés után a kórházban kaptam ajándékcsomagot és abban volt egy a rosmannba szóló kupon, amivel ki lehetett váltani egy csomagot, abban egy következő kupon, amit 3 hónappal később lehetett kérni, és még később egy 3.
2009. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

felicitas.hu is tudsz regisztrálni, ahhoz elvileg kupont is kaptál, mikor terhes voltál meg mikor szültél...

hipp-es kupont is kellett hogy kapj, 2 db-ot a baba 4 hós és 8 hós korában tudod beváltani a rossmanban.

hirtelen ennyi jut eszembe.

2009. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kaptam. Köszönöm szépen!
2009. okt. 23. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!