Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már magatokon az...

Próbáltátok már magatokon az orrszívó porszívót?

Figyelt kérdés
én ma megpróbáltam mert náthás vagyok. SZÖRNYŰ volt, mintha az agyam szívta volna ki, most olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyet kényszerítek a babámra, persze tudom, hogy muszáj, de mégis.
2009. okt. 23. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még ki magamon. De most őszintén, hiába szörnyű, szerintem egy arcüreg, homloküreg gyulladás sokkal szörnyűbb lenne. Muszáj, tehát kvázi ki kell bírni valahogy! :)
2009. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a tapasztalatokat, de sajnos most sem tudom, hogy akkor jó-e vagy sem amit használunk, elvileg magát szabályozza, de próbáltam a porszívón is szabályozni, de semmi változás. Gondolom én is kényes vagyok (bár nem szoktam), de azért kicsit meglepődtem, azért köszi a válaszokat!
2009. okt. 24. 09:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Valamelyik válaszoló vagyok :)

Nekünk az Ariana nevű van, az magát szabályozza,

egyáltalán nem erős. Épp annyira szív, amennyire kell.

2009. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!