Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már magatokon az...

Próbáltátok már magatokon az orrszívó porszívót?

Figyelt kérdés
én ma megpróbáltam mert náthás vagyok. SZÖRNYŰ volt, mintha az agyam szívta volna ki, most olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyet kényszerítek a babámra, persze tudom, hogy muszáj, de mégis.
2009. okt. 23. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan szörnyű.
2009. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen először magamon próbáltam ki. Nincs benne semmi szörnyű, csak használni kell a szíváserősség szabályozót a porszívón.
2009. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor vagy a mi szerkezetünk rossz vagy én vagyok túl kényes, de honnan tudom meg?
2009. okt. 23. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is először magamon próbáltam és sztem csikiz és nem fáj vagy ilyesmi...

:)

2009. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
álíts a szívás erősségén. Én is kipróbáltam egyáltalán nem rossz, nem fájdalmas.
2009. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt, nincs benne semmi rossz.Nekünk olyan van, ami magát szabályozza.
2009. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, de semmi szörnyűt nem tapasztaltam. :) SZtem Te vagy túlérzékeny. :)
2009. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát akor én vagyok a te embered.

én is próbáltam, és bizony ne mvolt kellemes élmény.

ember függő.

2009. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam,a porszívó legkisebb fokozatán és nem volt kellemes(nekem is mintha az agyamat szívná),de ami a legrosszabb,hogy nem is jött semmi,pedig meg vagyok fázva és kifújni meg tudom.
2009. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam magamon, persze a kisfiam szeme láttára, hogy ne féljen ő se tőle.

A porszívó legerősebb fokozatán használtam magamon is, és a gyereken is. Én semmit nem éreztem, tán egy kis csiklandozásfélét, de a cuccot nem szívta volna ki. (ha lett volna). Szóval semmi fájdalom, semmi szívást nem éreztem.

2009. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!