Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korán kell a babám, reggel...

Korán kell a babám, reggel 6-kor, mit tegyek, hogy még egy picit alukáljon? 4 hónapos a babám

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 4-5 kor ébred, olyankor magam mellé veszem és cicizik kicsit, bealszik, és ez van 7-8 ig.
2009. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6-kor kel a babád az egyáltalán nincs korán. Főleg ha este 7-8 óra körül lefekteted aludni. Nem is értem miért kellene tovább aludnia? Egy ekkora gyereket, sőt semekkorát nem tudsz rávenni hogy tovább aludjon. Annyit alszik, amennyit a szervezete megkíván, ez egy ilyen időszak :)
2009. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előzőnek igaza van. Mi is sokáig ilyen korán keltünk. Neked is le kéne előbb feküdni, hogy jobban kialudd magad, mást nem tudsz csinálni. A kislányom kb. 15 hónapos kora óta alszik fél 8-ig, de nem csináltam vele semmit, előtte volt, hogy már 5-kor fent voltunk.
2009. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező, nekem is korán van a 6 mindattól függetlenül, hogy korán fekszik a manód! Szerintem etesd meg és feküdjetek még vissza aludni! Minden csak szoktatás kérdése!Ha neked úgy jobb és kipihentebb vagy akkor miért ne aludnátok tovább! Boldog mama, boldog baba!
2009. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hósak vagyunk. 4-5 körül kelünk, én is magam mellé veszem, cicizik és alszunk 7-8 -ig. De ha 6 -kor kel akkor is veszem magam mellé, és visszaalszik. Este fél 7 fele alszik el.
2009. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! aZ én babám 4 hónapos,este 9-10 körül alszik el és reggel 4-5 körül ébred,evés után kis idő múlva visszaalszik.Valóban kényelmes lenne,ha "csak" 8 körül kelne fel elösször,de bízok benne,hogy majd idővel tovább alszik,de ha nem az se baj! :)
2009. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!