Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne folyjon...

Fotucsok kérdése:

Mit csináljak, hogy ne folyjon ki a pisi?

Figyelt kérdés
Minden hajnalra/korareggelre a kisfiam bal oldalán kifolyik a pisi, és akkor muszáj kivenni, pelusozni. Pedig lehet még aludna, de erre felébred, hogy átázott a rucija. Már kipróbáltam nagyobb pelust, is, másik pelusokat is. Ha van valakinek egy jó tippje szívesen venném.
2009. okt. 23. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Libero jó, mert annak a dereka gumírozott. Egyébként én a kisfiamnak meg szoktam "igazítani" a kukiját, mert jobbra visz :-) és nekünk is mindig kifolyt a pisi a jobb oldalon.
2009. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kifolyt mindig az elején...és egyedül a DM-es pelus jött be amiben száraz maradt:).Miket próbáltál már?
2009. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is kifolyt egy ideig. Ismerősök javasolták, hogy lefelé "nézzen" a kuki, ne felfelé, na azóta nem folyik ki, illetve a Libero is jó szerintem.
2009. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kuki legyen lefelé, fodrokat húzd ki és válassz olyan pelust, ami gumis derekű (hátul!), ilyen a huggies és a libero.
2009. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Hát én már vettem liberot, huggiest, pamperst. A kuki mindig lefelé áll. A kisfiam mindig a bal oldalára fordul esténként és ott folyik ki,ahol nincs nedvszívó rész oldalt. Már tettem oda vattakorongot is de azok is eláztak. (törpe vízerőmű a kicsike :) Arra is gondoltam, hogy annyira tele lesz reggelre a pelus, hogy már nem tudja felszívni?

A dm-st még kipróbálom mindenkép, hátha bejön.

2009. okt. 23. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom van, így nincs kukikérdés... :) De sajnos ugyanebben a cipőben járunk. Mennyi idős a babád? Nálunk hiába próbálok gumírozottat, akkor is kifolyik, mégpedig azért, mert folyamatosan jön-megy az ágyban, forog mindenfelé és egyszerűen a nadrág gumírozása "lehúzza" a pelus felső részét és már ki is folyt a pisi. Szóval bocsi, hogy nem tudtam segíteni, régebben azt hittem, mi sosem fogunk beleesni ebbe, de igen. Szóval nem mindig pelusfüggő a dolog..... 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 hónaposak vagyunk. tegnap este 4-es pelust adtam (amúgy még 3-asat hord), és bal oldalon jobban odahúztam, jobb oldalon meg több rés maradt. Most nem folyt ki :) Lehet véletlen, de örülök. azért veszek dm-eset is.
2009. okt. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!