Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami amit adhatnék...

Van valami amit adhatnék náthára 10 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Szívom az orrát, kicsit folyik nem nagyon, ma kezdődött. Lehet gyógyhatású készítményt adni neki?
2009. okt. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak folyik az orra, nincs más baja, nem szoktak sok mindent javasolni. Kalcium, ezt injekcióba irják fel, és kiskanállal kell neki adni, van még baby luuf balzsam, bedörzsölni a mellkasát, hátát, cebion csepp, kamillás párologtatás. Én mindig ezeket használom a lányomnál.
2009. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előző írja, csak használj még orrsprayt modjuk Sterimart.
2009. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 23. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet Oscillococcinumot adni. A mi orvosunk 2-3X 20 szemet javasolt.
2009. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az oscillocossciumot nem golyóra kell adni hanem egy pellét(kis tartály)feloldani vízben és megitatni vele.A náthára jobb a Coryzalia ez is homeopátia.Egy tablettát össze kell törni és feloldani kis vízben, megitatni vele.Előtte utánna ne egyen fél óráig.A gyógyszertárba lehet venni homeopátiás kiskönyvet, érdemes, mert nagyon jó dolgok vannak benne, és mindenkinek adható.
2009. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a kis pellében van kb 100 golyócska, ami egy picinek még sok! Ezért kell megbontani. A teljes pelle egy felnőtt adagja.
2009. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az oscillo-t heti egyszer kell adni, 1 ampullát. de az influenzára való. náthára coryzalia, ahogy előttem írták. én ezt adtam a fiamnak, meg cebiont, steimar, orrszívás. 17 hónapos.
2009. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!