Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kinek volt a babája...

Anyukák! Kinek volt a babája antibiotikumos rögtön a születést követően? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
mi hogyan történt? Az enyém 1 hétig antibiotikumos volt, branül volt a kis kezében és reggel/este kapta az antikát. E-colira kapta meg arra, hogy az idióta szülésznő miatt nem kaptam meg időben a 2 infúziót a streptococcus pozitívitásom miatt:S
2009. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy miért és meddig kapta, és, hogy volt-e további probléma mert mi is kaptunk, valamilyen fertőzésgyanú miatt és a mai napig nem értem...
2009. okt. 23. 16:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor tőlünk se fogod megérteni,a dokit kellett volna kérdezni.

Nekünk hőemelkedés volt születés után 2 héttel, kórházba zavartak minket, egy hét, branülön keresztül antibiotikum. Ennyi.

Azóta ha lázas, kötelező vizeletmintát leadnunk azonnal, nehogy megint az legyen a baj.

És vissza kellett járni kontrollra hónapokig.

2009. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom mire megszületett belekakilt egy kicsit a magzatvízbe(túl volt hordva már 3 nappal) és az fertőzte.Tünete még nem volt csak a labor kimutatta,h fertőzött,így 5 napig kapta a kórházban az antibiotikumot(fejében volt a branül).Semmi baja nem lett,azóta sincs(8 hós)!
2009. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
minden picit megnéznek fertőzésekre, ezek szerint a te pincurodnak is volt valami bacija.
2009. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kérdeztem én akkor a dokitól de csak annyit mondott, hogy "felszálló fertőzés" lehet, és megelőzésképpen kapjuk. De azóta se volt semmi probléma, csak kiváncsi voltam.
2009. okt. 23. 17:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Amikor megszületik a baba, akkor vért vesznek tőle, a vérképben van egy bizonyos "CRP" érték, aminek az emelkedett szintje gyulladást, fertőzést jelezhet, a babádnál ez valszeg magasabb volt, illetve bizonyos helyeken automatikusan kap a baba AB kezelés, ha az anyuka kenetvétele + volt szülés előtt.
2009. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
18.25-ös köszi a választ igen így volt, de utána jó lett az eredmény, gondolom akkor nem maradandó a probléma.
2009. okt. 23. 19:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Szivi! Dehogy maradandó, rendben vagytok :)
2009. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szivi :)
2009. okt. 23. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!