Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jót csináltam vagy nem?...

Jót csináltam vagy nem? Antibiotikumos kérdés

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este nagyon elkezdett folyni a kicsi 11 hónapos lányom orra. Tegnap nem vittem még dokihoz, mert nem volt láza meg étvágya is volt. Tegnap estére már hőemelkedése volt nekem meg bűntudatom, hogy nem vittem dokihoz. Ma reggel felkeltünk és elvittem és azt mondta a doki, hogy piros a torka írt fel Sumertolim-ot. Mikor hazajöttünk elaludt és mikor felkelt kutya baja sem volt, de én azért ebéd után adtam neki az antibiotikumból.

Jól tettem, vagy már sínen voltunk nélküle is?


2010. febr. 17. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Jol tetted...

könnyen visszaeshet..

2010. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kár volt neki adnod,mert most már az előírt napig adnod kell,ami inkább árt a szervezetének,mint használ.Nem kell azonnal orvosságot adni a piciknek.Mézes tea sokkal jobb lett volna.
2010. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdted,akkor szedje 5 napig,mert azzal ártasz a legtöbbet,ha néha adsz neki 1-1 szemet.
2010. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindíg is antibiotikum párti voltam de rá kellett jönnöm hogy sokszor teljesen felesleges!A lányom 16 hós és már több antibiotikumot evett meg mint én a 30 év alatt.Eldöntöttem csak akkor adok neki gyógyszert(antib.)ha magas láza van és nem javul egy nap alatt.Mindíg kivittem az orvoshoz és ha nem volt láza akkor is írta fel neki.De mivel úgy voltam vele hogy ő az orvos nem vontam kétségbe a döntéseit pedig kellett volna.
2010. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat
2010. febr. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!