Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom, eddig betettem a kiságyba és aludt, néha simogattam a hátát egy picit és már szundikált is. Pár napja, beteszem, simizem és közben állna fel, jönne hozzám az ölembe. Visszateszem hasra(így szeret aludni) de ismét ugyanezt csinálja. Ki kell jönnöm, akkor sirdogál 1-2percet és utána alszik el. Ha bent maradok akkor csak mászna hozzám, és nem alszik, mégha nagyon fáradt akkor sem. Tegnap reggel 7kor kelt, és délután 4kor aludt el úgy hogy bent hagytam. Már nagyon kivolt szegénykém.
2009. okt. 23. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem változtass te is a szokásokon, próbálj énekelni, mesélni, vagy valamivel lekötni. a fiam már két éves, de még havonta változtatja az alvási szokásait, és mi ehhez alkalmazkodunk, a lényeg, hogy eleget aludjon, már előre félek az óraátáállítástól, hogy az mennyire fog bekavarni...mi nem hagyjuk sírni, mert csak felhúzza magát és nem alszik, és éjjel is gyakrabban riad fel sírva utána.
2009. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez segíthet, olvasd el!Dr William Sears: Éjszakai gondoskodás. Ez az orvos 8 gyermeket nevelt fel, biztos van tapasztalata :)
2009. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!