Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos hagyjak ra 6,5hos...

Biztos hagyjak ra 6,5hos fiamra, mert nagyon nem eszik. Ha kanallal kozelitek, mar razza a fejet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A cicit elfogadja,de azert kezduk el 1 honapja a hozzataplalast,mert keves volt neki.Elosszor az esti pep ment,majd fokozatosan.Most jon a felso foga,plussz nathas antibiotikumot is kap,es teljesen zizi szegenykem.Alig alszik,hogy tudnam tulveszelni?Raadasul ferjem kulfoldon,es jon a tavaszi szunet az ovis lanyommal.Hulla vagyok.Nem eszik,nemismeri a cumisuveget,max cicizik,de az tuti keves.6hos,9kg.

Masodik gyerek,de elvesztem!!!!!!!!!!!!Aggodo anyuka


2009. okt. 23. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy kevés a tejcsi? Nagyon jó súlyba van. Sztem várj 1-2 hetet, és próblkozzatok újra.
2009. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fog es a natha az oka. Kaja elott kiszivod a nozijabol a cuccot? Az enyem akkor nem eszik, ha tele van az orra. A cumisuveget az en fiam sem fogadta el. Ugy szokott hozza, hogy mielott elaludt volna, felalomban becsempesztem a cumisuveget a szajaba a cicim helyere (merthogy o a cicin aludt el). Mondjuk a 9kg nem mutatja, hogy keves neki a tejed. En inkabb a fogzasra gyanakodnek, hogy esetleg azert nem alszik. Plussz a natha.
2009. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!