Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Humana HA...

Mi a különbség a Humana HA Start és a Humana HA 1 között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a start 6 hóig "kell" a másik utána
2009. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a HA 1 is adható újszülüttkortól. Azért kérdeztem, mert nekünk HA 1-et írt fel a doktor a 2 hetes babámnak, és rá is van írva a dobozra, hogy újszülöttkortól. Viszont nemrég fedeztem fel, hogy van HA Start is, és ezért nem tudom mi a különbség.
2009. okt. 24. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit táplálóbb a HA 1-es,mint a start. Kértem az orvost, ne a start-ot írja fel, mert a babáim nagyon nagyon sokat akarnak enni, és hátha az 1-es táplálóbb,akkor azt mondta nem az, de felírhatja. Aztán mégis úgy tűnt, de lehet csak növekedési ugrásban voltak és azért akartak többet enni. Szóval én sem jöttem rá igazán. Mert az összetétel is ugyanaz, nagyon nagyon picit más.
2009. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. okt. 24. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A HA 1 -nek több a szénhidráttartalma. A doki szerint (legalábbis a mienk szerint) nem kell ennyi "cukrot" bevinni rögtön a szervezetbe, tehát tényleg csak akkor kell elkezdeni, ha a simával (HA) már nem lakik jól.
2009. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azokat a különbségeket tudom mint amit a többiek írtak.

Az én lányom egy éves koráig HA Startot kapott, azt mondta az orvos, hogyha jól lakik vele akkor az a legjobb neki. Illetve ugye addigra már nem is az volt a legfőbb étele, tehát a későbbiekben meg már pláne elég volt.

Úgyhogy ha jól lakik tőle, akkor ne adj neki erősebbet. Szerintem.

2009. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk HA 1 van még egy darabig. Jóval több benne a szénhidrát, direktbe a kezdetektől tápos babáknak. Nekünk állandóan súlyproblémánk volt/van. Túl hosszúak vagyunk és hiába 25% a súlypercentilisünk a hosszúság miatt soványkának nézünk ki.
2009. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!