Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » EGy és két éves kor között...

EGy és két éves kor között tej vagy táp?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
most a tápszer az ajánlott ,lehet hogy 20 év mulva már az se lesz jó ,akkor majd mást kapnak a babák .
2009. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
3 -mas tápszer este v. reggel egy bögre
2009. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én 18 hóig feltétlenül 1+ babatejet adok. Most 15 hós a kisfiam. 9 hónapos koráig szopott. Azóta megy a tápi.

MILDIBE.

Orvos és védőnő is a 18 hóig történő tejmnetességet javasolta.

Más minden tejterméket kap már.

Egyszer kétszer volt, hogy felforralt háziba tettem a müzlimet, mert isteni finom a termelői tej, és baba kunyerált belőle. Nem lett semmi baja.

18 hótól termelői forraltat fogok adni neki, először felesen, majd fokozatosan koncentráltabban.

2009. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én odaadanám a rendes tejet, felforralva.
2009. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MOST 10 éves gyerköcöm is tápszert kapott kicsinek,és 8 évesen tejallegiája volt,diétával elmult szerencsénkre.

de tápszert adok én is a kicsinek

2009. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az orvosom tanácsára tejet adok egy éves korától a fiamnak, eddig minden rendben vele. Nem is forralom. A mi családunkban nem volt tej allergia (sőt szerencsére a közvetlen családtagoknál semmilyen allergia nincs) így kicsi a kockázat. Ha lenne, én is tápszert adnék. Mondjuk a fiam 14 hós koráig szopott, tápszert sosem kapott.
2009. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!