Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, romlik a foga?

Segítség, romlik a foga?

Figyelt kérdés
kislányomnak (5,5 hós) 1 hónapja bújt ki a 2 alsó foga legelől...és ma vettem észre (bár már előtte is gyanús volt) hogy mitől olyan barnás...hát ma látom, hogy a fogacskája belső része az és átüt a külső részre is halványan...valószínüleg a kórházi teától...mert amikor pont jöttek neki, akkor bent voltunk 3 napot, más teát meg nem tudtam neki adni...vissza lehet ezt fordítani? Vagy mit tegyek, mutassam meg majd az orvosnak?
2009. okt. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Okosat nam tudok irni,de biztos nem a korházi teától,főleg ha csak 3 napig kapta.De otthon is teázik?
2009. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
iszik, de csak minimális cukrotrakok bele, hogy épphogy iható legyen...a kórházi meg baromi cukros volt...mindegy is, sajnos nekem voltak a tejfogaim ilyen rosszak...szeretném, hogy ne romoljon tovább neki...de nemtom mit tegyek...
2009. okt. 22. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
3 nap alatt nem romlik el a fog. Lehet elszinezte egy kicsit, én gyermek elmex fogkrémet vettem a fiamnak, igaz másfél éves volt, mikor a teátol kicsit sárgább lett a foga.
2009. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg,hogy nem e lerakódás.Letudod kaparni óvatosan a körmöddel??

Ha nem lerakódás igen mutasd meg fogorvosnak.Ne félj nem fogja öt bántani.....

2009. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet, hogy lerakódás, de mivel belül van és csak egy 2-3 mm van kint a fogából, nem férek hozzá...jövő 7 szerdán megyünk dokihoz, majd mondom neki...
2009. okt. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!