Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám tegnap este óta nem...

A babám tegnap este óta nem kakált, pedig eddig napi 2x-3x. Csak anyatejes,2 hónapos és nem fáj a hasa. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

velem történ olyan hogy a kis fiam nem kakált 3 napig. felhivtam a védönöm és azt mondta hogy ez normális. vannak olyan babák akik egy hétig nem kakálnak. nem kell aggodnod :)


brigi_mama

2008. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hónapos, uez volt az elmúlt 2 napban, nem fájt a hasa és nem kakilt... megijedtem, de mire cselekedtem volna, tojt egy jó nagy adag aranyat :) Biztosan nálatok is ez lesz :)
2008. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál még az is belefér állítólag, hogy 2 hétig nincs kaki.
2008. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom hetek óta csak 5 naponta kakil. Azt mondta a védőnő, hogy 10 napig még normális, ha anyatejes a bab, de az 5 nap után érdemes neki glicerines kúpot adni, az segíteni fog ill. még elötte érdemes kamilla teával próbálkozni vagy egy kicsit hőmérővel ingerelni a fenekét (nem mélyen benyomni max 1-2 cm-t és kicsit körkörösen mozgatni)


Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megnyugtatásképpen mondom,hogy az én 3 hónapos fiam 1 hónapos kora óta kezdetben 2, amjd 3, most már 4-6 naponta kakál. Az elején még hasfájós is volt, most már csak szimplán zavarj aha bent van, de aludni tud tőle. Az elején még fájt neki kinyomni a hatalmas adagot, most már gondol egyet, és bevörösödik, és rotty, hang nélkül. Szintén csak anyatejes. Állítólag ez eltart 4 hónapos koráig, majd meglátjuk. A kúp segít, a hőmérő szintén, de nem használom egyiket sem, mert hozzászokik, és nem tud majd magától kakilni. A kamillatea nem tudom jó-e, néha iszik, de ettől függetlenül mi maradtunk a 4 naponta kakilásnál. Ez azt jelenti egyébként, hogy maximálisan beépiti a szervezete a tejedet, és nincs felesleg, ami kijöjjön. Azt figyeld, hogy legyen napi 4-6 pisis (nem büdös, sárga) pelus, és hogy normális ütemben gyarapodjon. Ha ezek megvannak, nincs ok az aggodalomra. Remélem tudtam segíteni. Jó babázást és kitartást a nagy melegben. Egy 3 hónapos kisfiú anyukája.
2008. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!